Reklama

Oto pierwsze gwiazdy płockich festiwali

Opublikowano:
Autor:

Oto pierwsze gwiazdy płockich festiwali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy głównych płockich festiwali już zimą zdradzają gwiazdy, które latem wystąpią na płockiej plaży.

Organizatorzy głównych płockich festiwali już zimą zdradzają gwiazdy, które latem wystąpią na płockiej plaży.

Choć do lata jeszcze wiele długich miesięcy, organizatorzy głównych płockich  festiwali tradycyjnie już na początku roku ogłaszają pierwszych artystów.

Jeśli chodzi o sztandarowe płockie imprezy, festiwalowe lato rozpocznie Reggaeland, który odbędzie się w pierwszy weekend lipca, czyli w dniach 8-9 lipca na płockiej plaży. Następny będzie Audioriver, który zaplanowano na ostatni weekend lipca, czyli w dniach 29-31. Z kolei od 4 do 7 sierpnia na plaży będzie trwał Polish Hip Hop Festival.

Organizatorzy IV edycji hiphopowego festiwali zapowiedzieli dziś, że w tym roku pierwszym z zagranicznych artystów występujących na festiwalu będzie grupa Snowgoons z Niemiec.  Grupa nagrała sześć płyt, szczególne uznanie na scenie hiphopowej przyniósł im album #WakeDaFucUp nagrany z legendami amerykańskiego rapu - ONYX.

Wcześniej artystów zapowiedzieli również organizatorzy lipcowych festiwali. Na Audioriver będzie można w tym roku  obejrzeć występy duetów Sigma i Gorgon City, fanów elektronicznych dźwięków ucieszy również pierwsza wizyta Vrila i Voiskiego ze wspólnym projektem Vrilski, a także występy Robinsona, Gesaffelsteina, Scuby i Recondite’a.

Z kolei pulę artystów tegorocznego Reggaelandu otwiera jamajski artysta, jeden z najbardziej wszechstronnych wykonawców dancehall w Europie – Skarra Mucci, który pierwszy raz w Polsce wystąpi na płockiej scenie z zespołem The Rawkaz Clan.

Przypominamy również, że trwa już sprzedaż biletów na wszystkie trzy festiwale. Jak co roku im wcześniej kupimy wejściówki, tym mniej za nie zapłacimy. Najdroższe są jak zawsze bilety na Audioriver - do 17 lutego zapłacimy 170 zł  za dwudniowy karnet (piątek i sobota, na niedzielę bilety będą dostępne dopiero od czerwca). Po 50 zł zapłacimy za karnety na Reggaeland (ta cena obowiązuje do końca marca) i Polish Hip hop Festival (do 16 maja).

Fot. materialy ogranizatorów

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE