Reklama

Oszustki chodzą po domach. Widziałeś je?

Opublikowano:
Autor:

Oszustki chodzą po domach. Widziałeś je? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie oszustki podały się za pracownice opieki społecznej okradły dwoje starszych płocczan. Policja szuka złodziejek.

Dwie oszustki podały się za pracownice opieki społecznej okradły dwoje starszych płocczan. Policja szuka złodziejek.

Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, wszystko zaczęło się od tego, że nieznajoma kobieta zaczepiła przed blokiem przy Norwida starszego mężczyznę i zaproponowała, że pomoże mu wnieść zakupy. Zanim płocczanin zdążył cokolwiek odpowiedzieć, pomocna nieznajoma zabrała mu torbę i wniosła do mieszkania. A tam oświadczyła 84-latkowi i właścicielce mieszkania, że jest pracownicą opieki społecznej i że czeka jeszcze na koleżankę, by przeprowadzić z seniorami ankietę. Gdy przyszła druga nieznajoma, kobiety rozpoczęły badania. -  Właścicielka mieszkania zaproponowała przejście do pokoju, ale kobiety odmówiły - opisuje Krzysztof Piasek.

Po pół godzinie od wyjścia rzekomych pracownic opieki społecznej 84-latka stwierdziła, że zginęły jej pieniądze z pokoju. Prawdopodobnie ukradła je jakaś trzecia osoba, gdy kobiety przeprowadzały ankietę.

Policjanci zwracają się z apelem o kontakt do osób, które widziały kobiety  lub też posiadają jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie. Wszelkie informacje można przekazywać pod nr tel. 24 266 15 30, 24 266 15 32 lub bezpłatnym alarmowym numerem 997.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE