Reklama

ORLEN zostaje sponsorem strategicznym Wisły Płock. Prezes pokazał koszulki Nafciarzy

Opublikowano:
Autor:

ORLEN zostaje sponsorem strategicznym Wisły Płock. Prezes pokazał koszulki Nafciarzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PKN ORLEN zdecydował się na podpisanie nowej umowy sponsorskiej z Wisłą Płock i tym samym pozostał sponsorem strategicznym klubu. Umowa obowiązuje w sezonie 2020/21.

PKN ORLEN zdecydował się na podpisanie nowej umowy sponsorskiej z Wisłą Płock i tym samym pozostał sponsorem strategicznym klubu. Umowa obowiązuje w sezonie 2020/21. 

Negocjacje nowej umowy trwały dłuższy czas, a niedawno strony doszły do porozumienia. Klub może być zadowolony, bo według naszych informacji kwota wsparcia ze strony koncernu, w porównaniu do poprzedniej, nieco się zwiększyła, choć do kwoty 8-cyfrowej jest jej bardzo daleko. Obie strony warunki umowy nazywają jednak "satysfakcjonującymi". 

- Wypracowaliśmy wspólnie z klubem Wisła Płock korzystne warunki współpracy w nowym sezonie. Zaangażowanie Koncernu to odpowiedź na potrzeby klubu i kibiców. PKN ORLEN chce promować sukcesy zawodników, tak aby dalej stwarzać im jak najlepsze warunki do wytężonej pracy i osiągania kolejnych sportowych sukcesów – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Rozwoju i reprezentant Koncernu w Radzie Nadzorczej Wisły Płock w oficjalnym komunikacie. 

- W najbliższym sezonie chcemy osiągnąć lepsze wyniki sportowe niż w poprzednich rozgrywkach. Dlatego przedłużenie współpracy z tak rozpoznawalną marką jak PKN ORLEN to ważne wydarzenie dla Klubu. Oznacza nie tylko gwarancję dla funkcjonowania i codziennej działalności, ale także daje szansę na rozwój Wisły Płock. To także wyzwanie. Zrobimy wszystko, aby mecze kończyły się zwycięsko dla Wisły Płock, a kibicie mogli oglądać niezapomniane sportowe widowiska – mówi Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

O kontynuacji współpracy ORLENU z Wisłą Płock na Twitterze poinformował także prezes Daniel Obajtek, przy okazji pokazując wzór koszulek na nowy sezon.  

Koncern przez wiele lat, do 2007 roku, był właścicielem klubu. Przez blisko dekadę relacje z sekcją piłki nożnej Wisły Płock jednak nie istniały. Do sponsorowania Nafciarzy PKN ORLEN wrócił w 2016 roku i od tamtej pory logo klubu VITAY lub PKN ORLEN widnieje na froncie koszulek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE