Reklama

Orlen startuje z nową kampanią. Działania w Płocku będą nieco inne

Opublikowano:
Autor:

Orlen startuje z nową kampanią. Działania w Płocku będą nieco inne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Orlen rusza z nową ogólnopolską kampanią. Jakie dodatkowe działania zostały dedykowane mieszkańcom Płocka i powiatu płockiego począwszy od 16 września?

Orlen rusza z nową ogólnopolską kampanią. Jakie dodatkowe działania zostały dedykowane mieszkańcom Płocka i powiatu płockiego począwszy od 16 września?

- Czy wiesz, że na Orlenie spotykają się dobrzy kierowcy? Na przykład ten pan to właściciel piekarni, który wyposażył szpital w sprzęt medyczny. A ten mechanik ufundował stypendia dzieciom w Rodzinnych Domów Dziecka. Kupując i tankując na Orlenie wspierasz polskich producentów,  a także inwestycje w zdrowe, środowisko i bezpieczeństwo. Ty też jesteś dobrym kierowcą. Dziękujemy - słyszymy w najnowszym spocie koncernu.

W poniedziałek, 16 września ruszyła nowa kampania #DobryKierowca PKN Orlen.

– Akcja ma na celu pokazanie, jak nawet niewielkie działania mogą pozytywnie wpłynąć na losy wielu ludzi i naszego otoczenia – podkreślają w biurze prasowym koncernu.

Zaznaczają w niej takie aspekty, jak ochrona środowiska, bezpieczeństw, zdrowie i wsparcie społeczności lokalnych, podkreślają zaangażowanie w akcje na rzecz realizacji projektów społecznych. W informacji prasowej czytamy: – Każdy klient wybierający stację spod znaku orła wspiera odbudowę populacji sokoła wędrownego, pomaga zebrać środki na zakup sprzętu dla strażaków i specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskich szpitali, a także wspiera program stypendialny dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=E_fUJL8bDRs[/YT]

– W PKN Orlen dążymy do spójności celów biznesowych i społecznych – zapewnia dyrektorka Biura Relacji z Otoczeniem w PK Orlen, Agata Górnicka. – Nasza kampania pokazuje jak osiągamy ten cel w praktyce. Podejmujemy działania, które budują wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie, a jednocześnie wzmacniamy naszą relację z klientami.

Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN Orlen, Jacek Skorupa dodaje:

– Poprzez kampanię chcemy uświadomić naszym klientom, że razem z nimi współtworzymy lepszą przyszłość. Kupując i tankując na Orlenie nie tylko wspieramy polskich producentów, ale także inwestycje w środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo. Na Orlenie spotykają się dobrzy kierowcy.

W ramach ogólnopolskiej akcji #DobryKierowca pojawią się materiały reklamowe w prasie, telewizji, internecie i na billboardach. Specjalnie dla płocczan, PKN Orlen przygotował osobne działania komunikacyjne, których celem jest zaprezentowanie prośrodowiskowych inicjatyw koncernu. Mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego dowiedzą się z nich m.in., że na terenach bezpośrednio graniczących z zakładem żyją różne gatunki zwierząt, a także pszczoły, od których pozyskany miód spełnia wszystkie normy jakości.

– Kampania wystartowała 16 września br. i potrwa do końca października. Każdy, kto w tym czasie odwiedzi stację Orlenu i zakupi dowolny produkt, otrzyma unikalną naklejkę, dzięki której pokaże innym kierowcom, że wspiera dobroczynne działania Orlenu – dodają w informacji prasowej.

Za przygotowanie spotu oraz kreację do kampanii wizerunkowej odpowiedzialna była agencja Red8 Advertising. Zarys merytoryczny kampanii został przygotowany wspólnie przez obszar Marketingu; Biuro Ochrony Środowiska i Biuro Relacji z Otoczeniem, które w PKN ORLEN odpowiada za obszar CSR.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE