Reklama

Okazał się najlepszy. Taki pomocny, sympatyczny, przystojny

Opublikowano:
Autor:

Okazał się najlepszy. Taki pomocny, sympatyczny, przystojny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozstrzygnięto już konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku. - Dobry dzielnicowy będzie pierwszą osobą, do której zadzwoni mieszkaniec – mówił wręczając wyróżnienia inspektor Stanisław Szcześniak, który pełni funkcję zastępcy komendanta płockiej policji. – Płocczanie nie potrzebują supermenów, tylko tych którzy pomogą, porozmawiają.

Rozstrzygnięto już konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku. - Dobry dzielnicowy będzie pierwszą osobą, do której zadzwoni mieszkaniec – mówił wręczając wyróżnienia inspektor Stanisław Szcześniak, który pełni funkcję zastępcy komendanta płockiej policji. – Płocczanie nie potrzebują supermenów, tylko tych którzy pomogą, porozmawiają.

Konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku odbył się po raz ósmy. Spośród wszystkich dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Płocku mieszkańcy miasta i powiatu mogli oddać głos na swojego dzielnicowego. Aspirant sztabowy Witold Balcerzak był nie do pokonania. Zdobył 503 głosy na 744, które wpłynęły na konkurs.

Najpopularniejszy Dzielnicowy 2016 roku na co dzień pełni służbę na Borowiczkach i w Imielnicy. Jego zdaniem praca dzielnicowego to głównie pomoc innym. I jak pokazały wyniki konkursu mieszkańcy dzielnic, którymi się opiekuje, odwdzięczyli mu się. Dlaczego głosowano właśnie na niego? W ankietach jako powód podawano najczęściej, że jest pomocny, sympatyczny, uczynny, skuteczny. Zdarzyły się nawet głosy, że jest przystojny. Najpopularniejszy dzielnicowy to bardzo skromny człowiek, kocha to co robi, a swojej pracy poświęca się w 100%. W Policji pracuje od 2001 roku, a od 2006 roku jest dzielnicowym. Jego zdaniem dobry dzielnicowy powinien być sumienny, dobrze wywiązujący się ze swoich obowiązków, a przede wszystkim musi wychodzić do ludzi.

Kolejnym wyróżnionym w konkursie był aspirant Jarosław Gapiński. Jego rejon to Wielka Płyta. Otrzymał 76 głosów. Na trzeciej pozycji uplasowął się młodszy aspirant Sławomir Rulak z Padlewskiego. Na niego swój głos oddały 32 osoby.

Na terenie powiatu płockiego Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 został asp. Paweł Rogalski z policyjnego posterunku w Radzanowie (zdobył 28 głosów), na drugim miejscu znalazł się sierż szt. Marcin Pawlak z posterunku w Nowym Duninowie (21 głosów), natomiast na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Sylwestrzak z Wyszogrodu (16 głosów).

Konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016 trwał od 16 grudnia do 9 stycznia. Każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu mógł oddać głos na swojego dzielnicowego za pomocą krótkiej ankiety, w której należało wpisać imię i nazwisko dzielnicowego oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Wypełnioną ankietę należało wrzucić do jednej z urn, które były umieszczone we wszystkich jednostkach policji w Płocku i powiecie płockim oraz w Ratuszu i w Starostwie Powiatowym w Płocku.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE