Reklama

Ogromny dźwig kładzie płytę wiaduktu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ogromny dźwig kładzie płytę wiaduktu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy budowie wiaduktu praca wre - dziś od rana ogromny czerwony dźwig rozpoczął montaż płyty wiaduktu kolejowego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku lipca pojedziemy już pod wiaduktem.

Przy budowie wiaduktu praca wre - dziś od rana ogromny czerwony dźwig rozpoczął montaż płyty wiaduktu kolejowego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku lipca pojedziemy już pod wiaduktem.

Budowa wiaduktu idzie pełną parą - zgodnie z planem, jeszcze przed świętami z wytwórni „Mostostal Słupca” przyjechały pierwsze  elementy trzyczęściowego pomostu, teraz rozpoczął się ich montaż. Jutro na plac budowy ma przyjechać druga część, za tydzień - kolejna.   - Po dostarczeniu poszczególnych jej elementów do Płocka rozpocznie się ich montaż w jedną całość - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza i przedstawia plany na kolejne tygodnie:

Na przełomie kwietnia i maja ma rozpocząć się kolejny etap plac drogowych tak, by do końca czerwca była już gotowa jezdnia w kierunku centrum. W połowie czerwca znów wstrzymany zostanie ruch kolejowy.  - Nastąpi wówczas nasuwanie konstrukcji wiaduktu na przyczółki oraz korekta niwelety torów kolejowych, co wiąże się z koniecznością zamknięcia ruchu kolejowego na  dwa tygodnie - zapowiada Konrad Kozłowski. -  Na początku lipca zostanie przywrócony ruch kolejowy już po wiadukcie, natomiast ruch samochodowy al. Piłsudskiego tymczasowo w obu kierunkach zostanie przekierowany na jezdnię północną – pod wiaduktem i będzie odbywał się już bezkolizyjnie

W wakacje mają trwać prace na drugiej nitce - w kierunku Warszawy.  - Jeśli warunki atmosferyczne umożliwią wykonanie wszystkich warstw bitumicznych, to we wrześniu pojedziemy pod wiaduktem w obu kierunkach - planują w Ratuszu.

Zobaczcie zdjęcia naszego Czytelnika


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE