Reklama

Ogromna kałuża przy Coteksie. Cuchnie!

Opublikowano:
Autor:

Ogromna kałuża przy Coteksie. Cuchnie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy Coteksie nieopodal wiaduktu doszło do awarii kolektora. Powstała spora kałuża ze ścieków, w okolicy roznosi się nieprzyjemny zapach.

Przy Coteksie nieopodal wiaduktu doszło do awarii kolektora. Powstała spora kałuża ze ścieków, w okolicy roznosi się nieprzyjemny zapach.

Pierwszy sygnał dostaliśmy dziś rano od naszej czytelniczki, która przejechała pod wiaduktem po cuchnącej kałuży. Około 10.00 po ściekach pod wiaduktem nie było już wprawdzie śladu, ale wjazd na Dobrowolskiego przy Coteksie (wokół nietypowej konstrukcji, niby-bramy) jest całkiem zalany. Brodzenie w cuchnącej cieczy  nie należy do przyjemności.

Jak już pisaliśmy, od kilku miesięcy prace związane z renowacją kolektora F prowadzi w tym miejscu firma Blejkan na zlecenie Wodociągów Płockich. Jednak - zapewnia rzeczniczka Wodociągów Justyna Piotrowicz, do awarii doszło nie na tym kolektorze. - Dziś rano nastąpiła blokada na kolektorze C, jesteśmy w trakcie przepompowywania ścieków, dlatego trzeba się liczyć z nieprzyjemnym zapachem, który może być jeszcze intensywniejszy - ostrzega rzeczniczka.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa usuwanie awarii.

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE