Reklama

Ogródki działkowe do likwidacji?

Opublikowano:
Autor:

Ogródki działkowe do likwidacji? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lotem błyskawicy miasto obiegła wieść, że w związku z budową obwodnicy ogródki działkowe przy Bielskiej mają być zlikwidowane. Ile w niej prawdy?

Lotem błyskawicy miasto obiegła wieść, że w związku z budową obwodnicy ogródki działkowe przy Bielskiej mają być zlikwidowane. Ile w niej prawdy?

- Ponoć w przyszłym roku mają zniknąć ogródki działkowe koło ulicy Wiadukt, wojewoda tak zdecydował, a prezydent się zgodził - martwi się nasz czytelnik. - Podobno chodzi o poszerzenie drogi i do tego im potrzebny teren...

Nie on jeden zresztą słyszał takie wieści. Ile w nich prawdy? Jak zapewnia Ratusz - nic a nic, choć i do uszu urzędników plotka już zdążyła dolecieć.

- Kilka dni temu pojawiła się plotka, z której wynikało, ze ogródki działkowe mają być likwidowane - potwierdza biuro prasowe Ratusza. -Trzeba jednoznacznie rozwiać wątpliwości dotyczące działek przy ul. Bielskiej, które znajdują się na trasie budowanej i planowanej obwodnicy - ogródki działkowe nie będą likwidowane.

W Ratuszu przyznają, że projekt faktycznie zakłada budowę dość rozległego skrzyżowania trasy północno-zachodniej z Bielską, ale udało się zaplanować takie rozwiązania, które nie będą wymagały likwidacji ogródków działkowych. - Ich właściciele mogą spodziewać się wyłącznie pewnych utrudnień związanych z budową obwodnicy, ale nie dojdzie do likwidacji działek - zapowiada Ratusz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE