Reklama

Oglądajcie filmy całkiem za darmo!

Opublikowano:
Autor:

Oglądajcie filmy całkiem za darmo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy tym, którzy zapomnieli i informujemy tych, którzy jeszcze nie słyszeli, że w Książnicy Płockiej działa wypożyczalnia filmów. Klasykę polskiego i światowego kina, a także filmowe nowości można tam oglądać całkiem za darmo podczas spotkań w Książnicy.

Przypominamy tym, którzy zapomnieli i informujemy tych, którzy jeszcze nie słyszeli, że w Książnicy Płockiej działa wypożyczalnia filmów. Klasykę polskiego i światowego kina, a także filmowe nowości można tam oglądać całkiem za darmo podczas spotkań w Książnicy.

Choć Książnica kojarzy nam się głównie z książkami, warto pamiętać, że to nie wszystkie z jej przepastnych zasobów. Wprawdzie kinomaniacy nie są tam tak częstymi gośćmi jak czytelnicy, ale jest nadzieja, że się to zmieni. Wystarczy, że miłośnicy dobrego filmu zerkną na tytuły zbiorów filmowych. Książnica zapewnia, że nie zawiodą się ani ci, którzy kochają filmową klasykę, ani ci, którzy w wypożyczalniach filmu szukają nowości polskiego i światowego kina. Na półkach znajdą i kolekcjonerskie pakiety wybitnych reżyserów, aktorów, polskie seriale, kolekcje powojennych polskich filmów, kino konesera, filmy fabularne, popularnonaukowe, a także filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży, włącznie z ekranizacjami i adaptacjami szkolnych lektur (np. klikupłytowy film na postawie „Mistrza i Małgorzaty” W. Bułhakowa). - W ofercie wypożyczalni są też filmowe nowości pojawiające się co miesiąc zgodnie z ofertą dystrybutorów  - zachęca Książnica.

Łącznie w wypożyczalni do dyspozycji płocczan jest blisko 3 tysiące filmów na DVD.

Ale uwaga - za darmo możemy co drugą środę oglądać filmy podczas wieczorków "Spotkania z dziesiątą muzą", natomiast wypożyczanie filmów do domu jest płatne - kosztuje 5,50 zł od filmu lub 6 zł, jeśli wypożyczamy w piątek na cały weekend. Do dyspozycji kinomaniaków są też karnety - za trzymiesięczny karnet trzeba zapłacić 40 zł, można wtedy wypożyczać filmy nawet codziennie.

 

Fot. Książnica Płocka

Wirtualny spacer po zabytkowym budynku Książnicy można odbyć

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE