Reklama

Oficjalnie: Wioletta Kulpa w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Oficjalnie: Wioletta Kulpa w Orlenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radna PiS Wioletta Kulpa została delegatem prezesa ds. społeczności lokalnej w Orlenie.

Radna PiS Wioletta Kulpa została delegatem prezesa ds. społeczności lokalnej w Orlenie. 

Pogłoski o tym, że radna Wioletta Kulpa obejmie stanowisko w Orlenie, pojawiły się niemal z dniem objęcia przez Wojciecha Jasińskiego, ówczesnego posła PiS, funkcji prezesa koncernu.  Co ciekawe, od razu mówiło się o konkretnej funkcji, którą płocka radna miałaby pełnić w koncernie. Chodziło o kogoś, kto będzie odpowiadał za kontakty Orlenu z miastem i zbliżenie paliwowego giganta z życiem mieszkańców Płocka - bo to zdaniem wielu płocczan mocno szwankowało w ostatnich latach, zwłaszcza po przeniesieniu siedziby zarządu kluczowej polskiej spółki do Warszawy. Ten mankament akcentowali w kampanii wyborczej do parlamentu również politycy PiS związani z naszym okręgiem wyborczym.

Teraz to już oficjalne informacje - Wioletta Kulpa, radna i jednocześnie szefowa płockiego PiS   została kierownikiem projektu w dziale marketingu PKN Orlen. Na czym konkretnie będzie polegała jej praca? - Ściśle rzecz ujmując pełnię funkcję delegata prezesa do spraw społeczności lokalnej - potwierdziła w rozmowie z nami sama zainteresowana. -  Głównym zamierzeniem projektu jest to, by aktywnie działać na rzecz społeczności lokalnej, ale jak to będzie wyglądało organizacyjnie czy terytorialnie, jest już kwestią wewnętrznych ustaleń.

To nowy projekt, wcześniej nie był realizowany w Orlenie.  Czy są już jakieś konkretne pomysły? Jak zastrzega Wioletta Kulpa, na razie jest za wcześnie, by mówić o szczegółach. - Jesteśmy na etapie ustalania, uzgadniania i tworzenia konkretnego projektu - podkreśla płocka radna.

Zatrudnienie w Orlenie oznacza, że Wioletta Kulpa przestała być główną księgową w Solidarności. - Zawsze poświęcam się swojej pracy całkowicie, wykonują ją 12 godzin na dobę, więc nie wyobrażam sobie łączenia tych etatów - mówi radna. 

 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE