Reklama

Odnalazł się zaginiony podopieczny DPS

Opublikowano:
Autor:

Odnalazł się zaginiony podopieczny DPS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 31-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w podpłockim Miszewie, który zaginął w piątek, w sobotę rano wrócił cały i zdrowy.

31-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w podpłockim Miszewie, który zaginął w piątek, w sobotę rano wrócił cały i zdrowy.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek policjanci szukają 31-letniego mieszkańca DPS w Miszewie Nowym, który wyszedł z DPS-u w piątek, oddalił się od ośrodka i nie wrócił. Mimo poszukiwań na razie nie udało się go odnaleźć. Mężczyzna cierpi na chizofrenię paranoidalną, jest ubezwłasnowolniony.

Policja w tej chwili nie ma zdjęcia zaginionego, musi wystarczyć rysopis mężczyzny: wzrost 170cm. włosy ciemne, średnia budowa ciała. Zaginiony ubrany był w ciemne spodnie, siwą koszulkę na krótki rękaw.

Ktokolwiek widział  zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub bezpłatny, alarmowy numer 997.

AKTUALIZACJA:
Poszukiwania odwołano w sobotę rano. Jak poinformował Krzysztof Piasek, mężczyzna cały i zdrowy dzisiaj około godziny 8.20 sam wrócił do Domu Pomocy Społecznej w Miszewie Nowym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE