Reklama

Oddział wewnętrzny nadal nie przyjmuje nowych pacjentów

Opublikowano:
Autor:

Oddział wewnętrzny nadal nie przyjmuje nowych pacjentów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyników testu pacjentki hospitalizowanej na oddziale chorób wewnętrznych i podejrzanej o zakażenie koronawirusem jeszcze nie ma. Do poniedziałku oddział nie przyjmuje nowych pacjentów.

Wyników testu pacjentki hospitalizowanej na oddziale chorób wewnętrznych i podejrzanej o zakażenie koronawirusem jeszcze nie ma. Do poniedziałku oddział nie przyjmuje nowych pacjentów. 

O podejrzeniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród jednej z pacjentek na oddziale wewnętrznym informowaliśmy w środę 23 września. Kobieta została umieszczona w izolatce, które w czasie pandemii są na każdym oddziale. Nadal nie ma jednak wyniku testu. W szpitalu są jednak dobrej myśli.  

- 2/3 wyników, które spłynęły już do "interny" są ujemne - mówi Stanisław Kwiatkowski, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. - Na oddziale płucnym pobrania odbyły się wczoraj. Czekamy na wyniki. 

Jak mówi dyrektor, jeśli wszystkie wyniki lub zdecydowana większość będą ujemne, oba oddziały w poniedziałek wrócą do normalnej pracy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE