Reklama

Od środy pojedziemy inaczej przy zoo

Opublikowano:
Autor:

Od środy pojedziemy inaczej przy zoo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższych dniach zmieni się organizacja ruchu w rejonie Kilińskiego i Mostowej w pobliżu zoo i przy wjeździe na stary most.

W najbliższych dniach zmieni się organizacja ruchu w rejonie Kilińskiego i Mostowej w pobliżu zoo i przy wjeździe na stary most.

Jak zapowiada Ratusz, od najbliższej środy będziemy jeździć po nowemu w rejonie ulic: Kilińskiego, Mostowa, Warszawska i Norbertańska, czyli w rejonie zoo oraz przy wjeździe  na Most Legionów Piłsudskiego. - Zmieniona organizacja ruchu  zakłada korektę oznakowania poziomego i pionowego, wydzielenie pasów do lewoskrętów i skanalizowanie ruchu w kierunku z mostu i na most - informuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Oznacza to, że w rejonie zoo i niżej, przy wjeździe na most, skończy się samowolka, pasy zostaną wymalowane tak, by nie było wątpliwości, z którego należy jechać prosto, a z którego skręcić w prawo albo w lewo. Wprawdzie akurat w tym rejonie jazda nie sprawiała jakichś kolosalnych kłopotów, ale uporządkowanie oznakowania ułatwi poruszanie się tamtędy zwłaszcza osobom spoza Płocka.

Malowanie nowego oznakowania będzie trwało wieczorami i w nocy, ale kierowcy i tak powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do zmienionej organizacji ruchu.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE