Reklama

Od rana znów utrudnienia na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Od rana znów utrudnienia na Podolszycach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku rano aż do czwartku można spodziewać się sporych utrudnień na Podolszycach - całkiem zamknięty dla ruchu będzie odcinek Jana Pawła II od Wyszogrodzkiej do Czwartaków.

Od poniedziałku rano aż do czwartku można spodziewać się sporych utrudnień na Podolszycach - całkiem zamknięty dla ruchu będzie odcinek Jana Pawła II od Wyszogrodzkiej do Czwartaków.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, część ulicy od skrzyżowania z Czwartaków do skrzyżowania z Wyszogrodzką (przy Auchan) zostanie zamknięta w poniedziałek ok. 7.00 rano. Do czwartku wieczorem będą tam prowadzone prace związane m.in. z usuwaniem kolizji, przebudową instalacji podziemnych, wreszcie z asfaltowaniem.

W związku z zamknięciem głównej ulicy na Podolszycach Południe, z utrudnieniami muszą liczyć się również pasażerowie autobusów. Jak zapowiada Komunikacja Miejska,

Komunikacja Miejska informuje, że z powodu zamknięcia odcinka al. Jana Pawła II
od poniedziałku od ok. godz. 7 do czwartku 29 sierpnia, do końca kursowania autobusów linii dziennych, autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 zostaną skierowane na trasy objazdowe, reszta pojedzie stałymi trasami. Autobusy linii 2 i 3 ominą przystanek Czwartaków, natomiast autobusy linii 22 i 33 nie ominą żadnego przystanku, w obydwu kierunkach obsłużą dodatkowo przystanek Czwartaków. Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac objazd może zostać odwołany wcześniej.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE