Reklama

Od jutra warsztaty dla młodych meblolubów

Opublikowano:
Autor:

Od jutra warsztaty dla młodych meblolubów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak najszybciej nauczyć maluchy przestrzennego myślenia? Pobudzić ich twórczy potencjał? Na przykład poprosić je o zaprojektowanie krzesła. Wręczyć farby i pomalować stare siedziska.

Jak najszybciej nauczyć maluchy przestrzennego myślenia? Pobudzić ich twórczy potencjał? Na przykład poprosić je o zaprojektowanie krzesła. Wręczyć farby i pomalować stare siedziska.

Właśnie z takiego założenia wyszły pracownia projektowania wnętrz COCO wspólnie z Galerią Oficyna oraz szyciową pracownią Szytunitu, które zaplanowały, w jaki sposób urozmaicić najmłodszym wakacje. Jak zapowiadają, jutro, w czwartek, 3 lipca będzie barwnie, kolorowo i meblowo!

Już po raz trzeci dzieci nauczą się, w jaki sposób aranżować przestrzeń wokół siebie. Tym razem nie skończą na tekturowych makietkach, tylko osobiście zaprojektują funkcjonalny mebel. A wszystko to przy pełnej asyście ludzi, którzy starają się tworzyć w Płocku z miłości do wnętrz i sztuki jako takiej. Chętnie też porozmawiają z zainteresowanymi rodzicami o pracy nad aranżacją naszej codziennej przestrzeni.

Trzecia odsłona wnętrzarskiej przygody rozpocznie się już przed południem, o 10.30 w siedzibie galerii na Tumskiej 16 w podwórku. Tym razem meble swoich marzeń zaprojektują i udekorują dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Przed godziną 14.00 odbędzie się jeszcze sesja zdjęciowa z rodzicami i ich warsztatowymi doradcami. 

Koszt warsztatów, które odbywają się w ramach wakacyjnego cyklu, to 35 zł. Organizatorzy informują, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.  Wszyscy chętni powinni zadzwonić pod numer telefonu 24 262 40 53 lub skontaktować się z galerią mailowo, wysyłając wiadomość na adres:

Fot. Pracownia projektowania wnętrz COCO

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE