Reklama

Od jutra jeździmy inaczej po Piłsudskiego

Opublikowano:
Autor:

Od jutra jeździmy inaczej po Piłsudskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku zmieni się organizacja ruchu przy Piłsudskiego - będziemy jeździć tymczasową drogą techniczną. Spore utrudnienia czekają zwłaszcza mieszkańców Międzytorza.

Od poniedziałku zmieni się organizacja ruchu przy Piłsudskiego - będziemy jeździć tymczasową drogą techniczną. Spore utrudnienia czekają zwłaszcza mieszkańców Międzytorza.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, w listopadzie ponownie zmieni się organizacja ruchu przy Piłsudskiego w rejonie budowanego wiaduktu kolejowego. Już od jutra trzeba będzie jeździć tymczasową drogą techniczną. - Jutro rozpocznie się wykonanie platformy roboczej dla wykonania docelowej przesłony przeciwfiltracyjnej w poprzek al. Piłsudskiego - zapowiada Konrad Kozłowski. - W związku z tym nastąpi przeniesienie ruchu pojazdów na wykonane tymczasowe objazdy z płyt betonowych na jezdni południowej (kierunek do Warszawy).

W planach na najbliższe dni jest także rozbiórka chodnika od przejazdu kolejowego do tymczasowego przejścia dla pieszych, a w środę 6 listopada zniknie przystanek autobusowy koło pawilonów handlowych.

Będą także prowadzone roboty przy sieci cieplnej po południowej stronie Piłsudskiego (do 7-8 listopada), a w dniach 5-9 listopada - przy przesłonie przeciwfiltracyjnej pod jezdnią południową.- Roboty będą trwać do późnych godzin wieczornych, co może powodować uciążliwość dla mieszkańców okolicznych bloków - ostrzega Ratusz.

Zgodnie z zapowiedziami, od 13 do 23 listopada wyłączony zostanie ruch kolejowy między stacją Płock a Płock Radziwie, a ruch pasażerski pociągów zastąpi tymczasowa komunikacja autobusowa.

Przez te 10 dni ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się przede wszystkim mieszkańcy Międzytorza - prace związane z przesłoną przeciwfiltracyjną, wykonywaniem pali, ścianek szczelnych i montażem konstrukcji odciążających będą prowadzone przez całą dobę.

Fot. UMP


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE