Reklama

Od dziś na starówce działa już strefa płatnego parkowania

Opublikowano:
Autor:

Od dziś na starówce działa już strefa płatnego parkowania  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dziś działa już strefa płatnego parkowania - za pozostawienie auta na starówce i w centrum w godzinach 8.00-17.00 trzeba płacić.

Od dziś działa już strefa płatnego parkowania - za pozostawienie auta na starówce i w centrum w godzinach 8.00-17.00 trzeba płacić.

W środę rano ruszyło zapowiadane od miesięcy płatne parkowanie w centrum miasta. Od dziś bezpłatnie można zaparkować auto albo na jednym z parkingów buforowych, albo tylko raz na pół godziny na dobę. W tym drugim przypadku trzeba pobrać bilet z parkomatów. Dodajmy, że już jacyś dowcipnisie powkładali do urządzeń bynajmniej nie bilon - powpychali tam mandarynki. 

Jeśli zatem wybieracie się dziś do centrum lub na starówkę na dłużej niż na pół godziny - lepiej zabrać ze sobą bilon lub kartę. Pierwsza godzina postoju kosztuje 2 zł, za drugą trzeba zapłacić 2,40 zł, za trzecią - 2,80 zł, za czwarta i następną - 2 zł. Jeśli zostawiamy auto na cały dzień jednorazowo można zapłacić 12 zł. 

[ZT]13624[/ZT]

Wniosek o abonament dla mieszkańców starówki można złożyć w Biurze Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Kolegialnej 3. Tam też można wyjaśniać wszystkie wątpliwości 24 367 45 45. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE