Reklama

O paniach, z paniami, dla pań. I rodzin

Opublikowano:
Autor:

O paniach, z paniami, dla pań. I rodzin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółdzielczy Dom Kultury przygotował cykl imprez, które są głównie dla kobiet. Nie zabraknie jednak atrakcji również dla całych rodzin.

Spółdzielczy Dom Kultury przygotował cykl imprez, które są głównie dla kobiet. Nie zabraknie jednak atrakcji również dla całych rodzin.

Już w środę 24 kwietnia o 18 w siedzibie SDK-u będzie można przekonać się, że nie tylko Mikołaj Kopernik była kobietą. Okazuje się bowiem, że kobietą jest również spółdzielnia. Właśnie dlatego podczas kolejnego spotkania z cyklu „eSDeKa dla Kobiet” panie będą mogły napić się kawy i porozmawiać z pracownikami firmy bieliźniarskiej Uciecha, którzy zajmują się brafittingiem czyli profesjonalnym doborem biustonosza. Ideą brafittingu jest umożliwienie każdej z pań dobrania odpowiedniego dla siebie biustonosza. Bez względu na to, czy ma rozmiar 65G, 70J czy 85F.

Środowy wieczór w SDK-u to również możliwość spotkania się z Fit Babeczkami, które już od maja zajmować się będą zdrowym stylem życia, zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami, dzięki którym będzie się można poczuć lekko i zwiewnie przed zbliżającym się latem.

Z myślą o całych rodzinach Spółdzielczy Dom Kultury organizuje cykl imprez „Wybór należy do Ciebie”, które odbędą się w piątki 26 kwietnia oraz 10, 17 i 25 maja w godzinach 17-19. Będzie to cykl festynów promujących zdrowy styl życia.

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje. Dla najmłodszych: ogromne zjeżdżalnie, malowanie buziek, animacje, gry, zabawy i pląsy przygotowane głównie przez harcerzy z SDK-u oraz turnieje tenisa stołowego. Dla nieco starszych: aerobic na świeżym powietrzu, zdrową żywność, porady kosmetyczne, spotkania ze specjalistami z płockich poradni i centrów terapii, rękodzieło artystyczne w różnym wydaniu oraz karykatury przygotowane przez członków Płockiego Stowarzyszenie Twórców Kultury.

W planach są również pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej (oddział rejonowy PCK w Płocku oraz Pomoc Medyczna Auxilium Medici)UKS Judo Eljot, UKS Aikido Tora, UKS Fu Hok Kuen, Płocki Klub Karate Kyokushinkai i Capoeira Unicar Płock.


O oprawę muzyczną imprez zadbają uczniów szkoły muzycznej pod kierownictwem Krzysztofa Kralki, zespoły muzyczne, chóry oraz beat box – Ekipa W.

Fot. Archiwum SDK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE