Reklama

Nowy sposób złodziei. Uważajcie!

Opublikowano:
Autor:

Nowy sposób złodziei. Uważajcie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem oszuści podszyli się pod pracowników Wodociągów Płockich. Niestety, ich plan się powiódł i starszy płocczanin stracił pieniądze.

Tym razem oszuści podszyli się pod pracowników Wodociągów Płockich. Niestety, ich plan się powiódł i starszy płocczanin stracił pieniądze.

Wszystko wydarzyło się wczoraj, w środę na Bielskiej. Do starszego mężczyzny przyszły nieznajome osoby i przedstawiły się jako przedstawiciele Wodociągów. Pod pozorem sprawdzenia przydatności wody do spożycia poprosili mieszkańca o odkręcenie wody w jednym z pomieszczeń i kontrolowanie jej stanu. Gdy mężczyzna posłusznie wypełnił polecenie, złodzieje ukradli mu pieniądze.

Pamiętajcie - ostrzeżcie swoich bliskich, by pod żadnym pozorem nie wpuszczali obcych do domu. - Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu, zwłaszcza do naszych seniorów o daleko posuniętą ostrożność w kontaktach z osobami obcymi i o to, aby nie wpuszczać takich osób do mieszkania - apeluje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. - Przedstawiciele firm powinni mieć przynajmniej identyfikatory z widoczną nazwą firmy oraz numerem telefonu, pod którym można sprawdzić, czy pracownicy danej firmy powinni w danym dniu prowadzić jakiekolwiek czynności w rejonie naszego miejsca zamieszkania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE