Reklama

Nowy salon. Pierwszy w Płocku i w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Nowy salon. Pierwszy w Płocku i w Polsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od niedawna na ulicy Kolegialnej uwagę przechodniów przykuwa nowa witryna sklepowa – szczególna tym bardziej, że zaprasza do pierwszego w Polsce salonu modułowych mebli Feydom. Nowocześnie i przytulnie jak w domowym wnętrzu – tak prezentuje się sklep z oryginalnymi sofami modułowymi.

Od niedawna na ulicy Kolegialnej uwagę przechodniów przykuwa nowa witryna sklepowa – szczególna tym bardziej, że zaprasza do pierwszego w Polsce salonu modułowych mebli Feydom. Nowocześnie i przytulnie jak w domowym wnętrzu – tak prezentuje się sklep z oryginalnymi sofami modułowymi.

- „Sofy naprawdę modułowe” – to hasło podkreśla, że Feydom oferuje produkty funkcjonalne, które można dostosować do każdej potrzeby klienta – mówi Bartosz Gawlik, właściciel salonu i miłośnik marki Feydom. - Na rynku jest wiele mebli, które tylko z pozoru są modułowe. W przeciwieństwie do nich, sofy Feydom pozwalają na wiele kombinacji i ustawień. Klienci mogą wybrać moduły, które złożą się na sofę idealnie dopasowaną do domu czy biura. Co więcej, Feydom to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny charakter mebli – mówi właściciel salonu.

Nowy salon to pierwszy sklep marki Feydom nie tylko w Płocku, ale i w Polsce. Dlaczego właśnie Płock? Bartosz Gawlik tak komentuje swój wybór: - Jako mieszkaniec Płocka uważam, że miasto ma w sobie ogromny potencjał do prezentacji nowej marki na rynku. Można zauważyć, że coraz więcej się u nas dzieje, mieszkańcy są otwarci na nowe pomysły, a Feydom to właśnie taki powiew świeżości – nowe rozwiązania, z którymi nie boimy się wyjść do płocczan. Uważam, że Płock doskonale się sprawdza jako miejsce udanych, zupełnie nowych inicjatyw.

W mieście jest już wiele dobrze prosperujących salonów meblowych. Czy nie będzie to przeszkodą w drodze do sukcesu? - Zdaję sobie sprawę, że konkurencja na lokalnym rynku jest duża, ale marka Feydom to produkty wyjątkowe, maksymalnie funkcjonalne, a przecież tego szuka dziś większość klientów - uważa właściciel salonu. - Jeśli połączymy to z wysoką jakością i możliwością personalizacji sofy, otrzymamy produkt na lata.

Marka powstała w Macedonii, na rynku międzynarodowym jest już 10 lat i coraz prężniej się rozwija. -  Zapraszamy do salonu na ul. Kolegialnej 43A oraz na ,a przekonają się Państwo sami, że sofy Feydom to coś więcej niż zwykłe meble - zaprasza.

 Sklep przy Kolegialnej 43A otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, oraz w soboty od 10 do 14.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE