Reklama

Nowy festiwal na lotnisku. Kto wystąpi?

Opublikowano:
Autor:

Nowy festiwal na lotnisku. Kto wystąpi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ucieszą się ci, którzy marzyli o przeniesieniu imprez festiwalowych na płockie lotnisko - wrześniowy festiwal muzyki disco odbędzie się właśnie tam.

Ucieszą się ci, którzy marzyli o przeniesieniu imprez festiwalowych na płockie lotnisko - wrześniowy festiwal muzyki disco odbędzie się właśnie tam.

Jak dowiedzieliśmy się w Agencji Reklamowej Ultra Propaganda, która jest organizatorem imprezy, festiwal będzie nazywał się zgrabnie Disco Lotnisko i jak sama nazwa wskazuje odbędzie się na lotnisku w Płocku.

 Termin ustalono na sobotę 26 września, a dzień później - jak wynika z naszych informacji, w tym samym miejscu odbędą się Dożynki województwa mazowieckiego.

Organizatorzy zdradzają też, jakie gwiazdy zobaczymy na festiwalu Disco Lotnisko.  - Wystąpią topowe zespoły disco: Akcent, Mig, Piękni i Młodzi, Bayer Full, Cliver  - zapowiada Ultra Propaganda.

Impreza będzie biletowana, a ceny będą wahały się od 19 do 39 zł w zależności od terminu zakupu.   Podczas jutrzejszego Jarmarku Tumskiego nowy festiwal ma mieć swoje stoisko promocyjne.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE