Reklama

Nowy członek zarządu Basella. Z Avonu

Opublikowano:
Autor:

Nowy członek zarządu Basella. Z Avonu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro prasowe Basell Orlen Polyolefins poinformowało o nowym członku zarządu spółki. Od 1 listopada Jerzego Nowalińskiego zastąpi Piotr Żehaluk- nowy dyrektor ds. produkcji w Basellu.

Biuro prasowe Basell Orlen Polyolefins poinformowało o nowym członku zarządu spółki. Od 1 listopada Jerzego Nowalińskiego zastąpi Piotr Żehaluk- nowy dyrektor ds. produkcji w Basellu.

Jak podaje Agnieszka Rejnowicz z Basellu, Piotr Żehaluk jest menedżerem,  ostatnio był członkiem zarządu Avon Operations Polska, wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w Kingspan Insulation oraz Opoczno SA. Ukończył Technologię Chemiczną w Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie oraz podyplomowe studia Zarządzania Firmą w Wyższej Szkole Biznesu – National Loius University w Nowym Sączu. Posiada również dyplom Executive MBA Nottingham Trent University i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu w Poznaniu.

Zarząd BOP, spółki produkującej polipropylen i polietylen utworzonej przez Basell Europe Holdings B.V. i PKN ORLEN (każdy ma po 50% udziałów),   tworzą poza nim: Thomas Srnka – prezes zarządu i dyrektor generalny; Päivi Helena Huovinen – członek zarządu i dyrektor sprzedaży oraz Jacek Podgórski – członek zarządu i dyrektor finansowy.

Fot. BOP

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE