Reklama

Reklama

Nowości przy Chopina, uważajcie!

Opublikowano: 21 maja 2013 17:45
Autor:

Nowości przy Chopina, uważajcie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O ile nie będzie padać, dziś w nocy drogowcy wymalują nowe oznakowanie poziome i od jutra Chopina i Otolińską pojedziemy zupełnie inaczej. Powstaną trzy pasy ruchu, a nie jak dotąd - dwa, przesunięta zostanie także oś jezdni. Nie jeździmy na pamięć!

Reklama

O ile nie będzie padać, dziś w nocy drogowcy wymalują nowe oznakowanie poziome i od jutra Chopina i Otolińską pojedziemy zupełnie inaczej. Powstaną trzy pasy ruchu, a nie jak dotąd - dwa, przesunięta zostanie także oś jezdni. Nie jeździmy na pamięć!

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z ratuszowego biura prasowego, dziś w godzinach popołudniowych i nocnych zaplanowane jest wykonanie oznakowania poziomego w rejonie Chopina i Otolińskiej, w środę zacznie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu. Uwaga, drogowcy ostrzegają, że szykują się spore zmiany, dlatego trzeba patrzeć na znaki, nie jeździć na pamięć i stosować się do poleceń służb kierujących ruchem.

Co się zmieni? - Na odcinku od skrzyżowania Chopina z Lachmana i Spółdzielczą do ul. Otolińskiej i dalej od skrzyżowania Otolińska – Chopina aż do dworca PKP zostaną wyznaczone dwa pasy ruchu dla pojazdów jadących od Międzytorza w kierunku Orlen Areny - zapowiadają drogowcy. - W przeciwnym kierunku, od skrzyżowania ul. Dworcowa – Chopina, pojedziemy w kierunku Międzytorza jednym pasem. Oś jezdni ul. Chopina zostanie w związku ze zmianą przesunięta. Wyjeżdżając z ulic osiedlowych w ul. Chopina będzie można skręcić zgodnie z nowym oznakowaniem poziomym i znakami pionowymi C-2 wyłącznie w prawo.

Ponieważ oznakowanie zostanie wykonane techniką termoutwardzalną, w razie deszczu wszystkie te prace i wprowadzenie nowej organizacji ruchu zostaną przełożone na inny termin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.