Reklama

Nowość na dworcu: bilety na samolot i prom

Opublikowano:
Autor:

Nowość na dworcu: bilety na samolot i prom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że na płockim dworcu można kupić bilety na międzynarodowe autokary, prom czy samolot, a także na autobus na lotnisko w Warszawie i Modlinie. Wszystko w Top Service Travel, pierwszym najemcy na dworcu. Nie jest to jednak typowe biuro podróży…

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że na płockim dworcu można kupić bilety na międzynarodowe autokary, prom czy samolot, a także na autobus na lotnisko w Warszawie i Modlinie. Wszystko w Top Service Travel, pierwszym najemcy na dworcu. Nie jest to jednak typowe biuro podróży…

Top Service Travel to pierwsza firma, która wynajęła pomieszczenia w minigalerii na odnowionym dworcu PKS/PKP w Płocku. Jej właściciele wcześniej przez wiele lat pracowali w branży turystycznej. Choć biuro zdobią miniaturki wieży Eiflla i inne kojarzące się ze zwiedzaniem Europy i świata przedmioty, Top Service Travel to nie jest typowe biuro podróży…

W charakterystycznym pomarańczowym pomieszczeniu na dworcu nie kupuje się bowiem głównie wycieczek czy wczasów, ale bilety  autokarowe (m.in. takich przewoźników jak Eurobus- Eurolines, Sindbad, Est Lorek, albo Intercars) lotnicze (tanich linii jak Wizzair czy Ryanair) oraz promowe m.in. do Skandynawii albo Wielkiej Brytanii.  - Dużą popularnością cieszą się takie kilkudniowe rejsy w formie wycieczek np. do Sztokholmu - zdradzają w biurze. - Na promie organizowane są wieczorne atrakcje, m.in. dyskoteki, a na lądzie zwiedzanie zabytków.

W ofercie są głównie bilety na trasy międzynarodowe, choć już za kilka tygodni rusza Modlinbus, który dowiezie podróżnych również na Okęcie albo lotnisko w Modlinie. - Takie połączenie, dzięki któremu można się dostać bezpośrednio na któreś z tych lotnisk, bez konieczności przesiadek albo organizowania transportu na własną rękę, było płocczanom bardzo potrzebne - podkreślają w Top Service Travel. - Jesteśmy jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży biletów na Modlinbusy.

Autoryzowany punkt sprzedaży biletów  to nowość na płockim rynku turystycznym, choć takie punkty od lat z powodzeniem funkcjonują w większych miastach na czele z Warszawą. - Nasza firma powstała z myślą o wygodzie podróżnych - odpowiada Krzysztof Atlak.  - Podróżni nie muszą  rezerwować biletów przez Internet, co nie dla każdego jest łatwe, nie muszą się martwić, czy dostaną bilet u kierowcy, nie muszą biegać po całym mieście w poszukiwaniu biura podróży, które zapewni im taką usługę. Mogą kupić bilet  na miejscu, z którego odjeżdżają- na dworcu.

To pierwsze ułatwienie. Drugie jest takie, że pracownicy firmy doradzą, jaki środek transportu wybrać i w jakim okresie, by było najwygodniej, a jednocześnie najtaniej. - Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi promocjami cenowymi i korzystamy z nowoczesnych systemów rezerwacji - podkreśla szef firmy. - Sprzedajemy bilety w takich samych cenach jak u przewoźników międzynarodowych i armatorów promowych i nie pobieramy dodatkowej prowizji, a dla stałych klientów mamy upominki.

Udogodnieniem dla klientów jest również możliwość płacenia kartą, a także szeroki wybór akcesoriów, które sprawdzą się w każdej podróży, jak choćby słuchawki czy tzw. powerbanki, czyli przenośne ładowarki, dzięki którym można podładować baterię telefonu czy tablet niemal w każdym miejscu.

Można więc w ciemno udać się do Top Service Travel i porozmawiać o celu podróży, naszych preferencjach i oczekiwaniach. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, a w soboty - 10.00-14.00, telefon kontaktowy: 24 222-50-10.

Więcej o Top Service Travel Twój Partner w Podróży można się dowiedzieć na stronie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE