Reklama

Nowoczesne biuro, czyli co warto zapewnić swoim pracownikom

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesne biuro, czyli co warto zapewnić swoim pracownikom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowoczesne biura poszły z duchem czasu i rozwijającej się świadomości, że praca przy biurku przez osiem godzin jest uciążliwa i wcale nie prowadzi do najlepszych rezultatów.

Nowoczesne biura poszły z duchem czasu i rozwijającej się świadomości, że praca przy biurku przez osiem godzin jest uciążliwa i wcale nie prowadzi do najlepszych rezultatów.

Architekci odpowiedzieli na potrzeby pracowników, projektując przestrzenie wielofunkcyjne, pozwalające na pracę w różnych kształtach i konfiguracjach. Otwarte przestrzenie, które pełne są zieleni i harmonii, wyciszone gabinety czy pokoje, duże okrągłe stoły, które wprowadzają bardziej rodzinną atmosferę – tak właśnie wyglądają nowoczesne miejsca pracy. Te trendy zaczęły przenosić się także na polskie podwórko. Dlatego możemy wynająć biuro, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale także komfortowe i stylowe.

Bliskość natury

Trend przenikania się przestrzeni miejskiej z zielenią nie jest nowy. Obecność roślinności nie tylko podnosi estetykę budynku, ale także dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego dużo zyskują biura wyposażone w tarasy, dziedzińce z zielenią czy nawet całe ściany roślinności w środku budynku.

 

Przedszkole, restauracja i siłowania

Warto także zdecydować się na biurowiec, który zapewnia pracownikom dostęp do różnego rodzaju usług. W wielu biurowcach znajdziemy przedszkola z placami zabaw i to duża wygoda dla pracowników, którzy mają małe dzieci. W biurowcu Gdański Business Center na warszawskim Muranowie znajdziemy także sklepy czy restauracje i kawiarnie. Takie udogodnienia podnoszą komfort pracy, dlatego warto wybrać biuro w budynkach, które posiadają tego typu rozwiązania.

Łatwy dojazd

Oczywiście, nowoczesne biura nie będą dobrym wsparciem dla biznesu, jeśli ich lokalizacja będzie kłopotliwa. W poszukiwaniach odpowiedniej siedziby firmy, warto zdecydować się na obiekt w dobrze komunikowanej okolicy. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwoli naszym pracownikom na komfortowy dojazd do pracy, a naszym klientom na szybki i sprawny dojazd. Biurowce posiadają także wygodne parkingi podziemne, przez co są z reguły bardziej preferowane, niż na przykład biura w kamieniach, itp.

Atrakcyjna okolica

Otoczenie naszego biura także ma znaczenie. Dobrze, żeby w pobliżu znajdowały się sklepy czy markety, restauracje lub park. Centrum handlowe również podniesie atrakcyjność takiej lokalizacji.

Ciekawa architektura

Choć dotykaliśmy już tego tematu, warto nadmienić, że nasze biuro to wizytówka naszej firmy. Znaczenie ma zatem to, jak wygląda cały budynek, zarówno w zewnątrz, jak i w środku. Ciekawe materiały wykorzystane przy projekcie wnętrz, wysokiej jakości meble i innowacje technologiczne to elementy, które sprawią, że praca w biurze będzie przyjemna, a nasza marka nabierze prestiżowego charakteru.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE