Reklama

Nowoczesna uczelnia w Trójmieście - Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesna uczelnia w Trójmieście - Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecnie w całym kraju można studiować jeden z wielu atrakcyjnych i przyszłościowych kierunków. Warto pamiętać, że ukończenie studiów wyższych zapewnia nie tylko lepsze wykształcenie, ale daje większe szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo – wybierz się na studia. Trójmiasto zapewnia nie tylko świetnych wykładowców, ale również stanowi wspaniałe miejsce do nauki i rekreacji.

Obecnie w całym kraju można studiować jeden z wielu atrakcyjnych i przyszłościowych kierunków. Warto pamiętać, że  ukończenie studiów wyższych zapewnia nie tylko lepsze wykształcenie, ale daje większe szanse na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo – wybierz się na studia. Trójmiasto zapewnia nie tylko świetnych wykładowców, ale również stanowi wspaniałe miejsce do nauki i rekreacji.

Jakie są dostępne kierunki na studiach I i II stopnia

WSAiB – Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji im. E. Kwiatkowskiego oferuje studia licencjackie oraz magisterskie. Absolwenci szkół średnich mogą wybrać jeden z przyszłościowych kierunków, a mianowicie: Administracja, Finanse i Rachunkowość, Prawo, Zarządzanie, Studia Prawno – Menedżerskie, Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Logistyka. Wszelkie informacje nt studiów I stopnia uzyskasz na stronie uczelni https://wsaib.pl/kandydaci/studia-i-stopnia

Co zrobić, gdy matura jest już napisana?

Jeśli jesteś absolwentem liceum ogólnokształcącego z pewnością zastanawiasz się co dalej z Twoją edukacją. Jeżeli nie masz pomysłu co dalej, warto, abyś rozważył różne kierunki studiów. Interesujące studia licencjackie i magisterskie oferuje Trójmiasto. Zapewnią Ci nie tylko doskonałe wykształcenie, lecz także dobry zawód. Wśród trójmiejskich szkół wyższych na czele znajduje się WSAiB. Na dodatek  Gdynia i szkoła wyższa to wspaniałe miejsce, aby rozpocząć tu studia. Wystarczy pomyślnie przejść proces rekrutacyjny i z entuzjazmem wkroczyć w nowy rok akademicki.

Logistyka – jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów wyższych

Być może zdecydujesz się na modny i obecnie niezwykle popularny kierunek Logistyka. Studia w Gdyni na uczelni WSAiB zapewnią Ci nie tylko ciekawe wykłady teoretyczne, lecz także zajęcia praktyczne, które pozwalają oswoić się z przyszłą pracą logistyka. Wśród specjalizacji można wybrać interesujący nas kierunek: Logistykę Międzynarodową, Logistykę Morską, Logistykę Służb Mundurowych, a także Transport i Spedycję.

Co oprócz działalności edukacyjnej?

Oprócz działalności edukacyjnej uczelnia WSAiB w Gdyni oferuje także wynajem sal konferencyjnych oraz mniejszych pomieszczeń przeznaczonych na cele szkoleniowe. Uczelnia dysponuje przestronną aulą, która może pomieścić ponad 260 osób, a także 24 salami dydaktycznymi oraz 3 nowoczesnymi salami komputerowymi. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz projektory multimedialne. Poszczególne sale można wynająć w godzinach 8:00 – 19:00.

Prosty dojazd i różne udogodnienia

Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia znajdują się na terenie uczelni w dogodnej lokalizacji – przy ulicy Kieleckiej w Gdyni. Szkoła wyższa dysponuje własnym, dużym parkingiem oraz barem, który zapewnia smaczne przekąski, napoje, a także ciepłe posiłki. Warto podkreślić, że uczelnia WSAiB posiada również atrakcyjną powierzchnię reklamową dostosowaną do umieszczania bannerów i plakatów, a także umieszczenia roll-upów. Ponadto istnieje możliwość współpracy z innymi przedsiębiorstwami w zakresie dystrybucji ulotek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE