Reklama

Nowe, niebanalne wystroje łazienek: lustra LED

Opublikowano:
Autor:

Nowe, niebanalne wystroje łazienek: lustra LED - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Polacy lubią nowości architektoniczne w wystrojach wnętrz. Świadczy o tym popularność nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i nieustanne podążanie za dekoracyjną modą. W ostatnich miesiącach w czołówce trendów łazienkowych królują lustra, jednak nie byle jakie. W przeciwieństwie od tradycyjnych, te wyposażone są w system oświetlenia LED i... całą masę elektronicznych gadżetów.

Polacy lubią nowości architektoniczne w wystrojach wnętrz. Świadczy o tym popularność nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i nieustanne podążanie za dekoracyjną modą. W ostatnich miesiącach w czołówce trendów łazienkowych królują lustra, jednak nie byle jakie. W przeciwieństwie od tradycyjnych, te wyposażone są w system oświetlenia LED i... całą masę elektronicznych gadżetów.

Lustro XXI wieku

Nieśmiertelne klasyczne lustra o prostej powierzchni, mocowane do ścian i pełniące - no właśnie - tylko rolę powierzchni odbijającej obraz odchodzą właśnie do lamusa. Lustra znane z filmów, mocowane na drzwiczkach szaf to już przeżytek. Dzisiaj na wyciągnięcie ręki i w zadziwiająco niskiej cenie można bez przeszkód kupić lustro LED z podświetlanymi bokami, w którym światło włączane jest zwykłym przełącznikiem albo ruchem dłoni (na podczerwień). Umiejscowienie diod jest dowolne, zależny od konkretnego modelu lub nawet prywatnego projektu klienta. Jednak nie to zaskakuje w tej nowoczesnej linii luster. Prawdziwy ewenementem jest zainstalowana w nim elektronika.

Zwykłe lustro? Już nie!

Podświetlane lustra ledowe mogą być wyposażone w elektroniczny zegar wyświetlany na swojej powierzchni, głośniki oraz bluetooth umożliwiające odtwarzanie muzyki. W sprzedaży są modele, które można doposażyć nawet w mały telewizor! Brzmi jak opis z filmu sci-fi lub koncert życzeń miłośników gadżetów, ale z taką rzeczywistością mają dzisiaj do czynienia dekoratorzy i architekci wnętrz oraz wszyscy, który samodzielnie aranżują swoje łazienki. Wszechobecna cyfryzacja sprawiła, że nawet tradycyjne lustro kojarzące się z absolutnym brakiem jakiejkolwiek elektroniki, stało się nią już przesiąknięte.

Pozytywna nowoczesność

To oczywiście powód do zadowolenia; takie rozbudowane technicznie lustra to szansa dla osób przywiązanych do technologii. Nie można jednak zapominać, że lustro LED, niezależnie od tego, w jakie dodatki będzie wyposażone, nadal ma pełnić swoją podstawową funkcję: po prostu być lustrem i pasować swoim wyglądem do całego wnętrza łazienki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE