Reklama

Nowe boisko gotowe,czeka na trawę [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowe boisko gotowe,czeka na trawę [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowe boisko trawiaste przy stadionie jest już gotowe, ale pograć w piłkę będzie można dopiero na wiosnę przyszłego roku, gdy zazieleni się posianą trawą. Inwestycja kosztowała blisko 300 tys. zł.

Nowe boisko trawiaste przy stadionie jest już gotowe, ale pograć w piłkę będzie można dopiero na wiosnę przyszłego roku, gdy zazieleni się posianą trawą. Inwestycja kosztowała blisko 300 tys. zł.

Na nowej murawie między trybuną wschodnią stadionu a halą Politechniki zacięte boje będzie toczyć młodzież ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisły Płock - to z myślą o młodych piłkarzach ratuszowy Wydział Inwestycji i Remontów wybudował nowe trawiaste boisko na stadionie przy Łukasiewicza, w miejscu, w którym wiele lat temu funkcjonowało ziemne boisko nr 4.

Boisko o powierzchni 5,3 tys. m kw. jest już gotowe, wyposażono je w instalację nawadniającą i drenaż jodełkowy, a także w instalację elektryczną pod przyszłe oświetlenie (bez masztów). Są już także bramki, łapacze do piłek oraz wiaty stadionowe z ławkami rezerwowych. Ale ponieważ zamiast rozwijanego dywanika zasiano trawę, teraz trzeba czekać do wiosny, aż boisko zazieleni się trawą.

Obiekt zbudowała firma Florena Piotr Puzio z Kolbuszowej. Boisko kosztowało ponad 295 tys. zł.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE