Reklama

Nowakowski szefem płockiej PO. Kto wice?

Opublikowano:
Autor:

Nowakowski szefem płockiej PO. Kto wice? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zero zaskoczenia - tak można by skomentować wynik wyborów na szefa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej. Ponownie został nim Andrzej Nowakowski. Zmieniło się za to wśród wiceprzewodniczących...

Zero zaskoczenia - tak można by skomentować wynik wyborów na szefa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej.

Przed chwilą zakończyły się wybory przewodniczącego zarządu koła płockiego Platformy Obywatelskiej. Ponownie został nim Andrzej Nowakowski, który zresztą był jedynym kandydatem na fotel szefa lokalnych struktur partii.

Zaskoczeniem mogą być natomiast zastępcy przewodniczącego koła - z grona wiceszefów zniknął bowiem pozostający od miesięcy z otwartym konflikcie z szefem struktur i na każdym kroku krytykujący poczynania prezydenta Eryk Smulewicz.  Zastąpiła go posłanka Elżbieta Gapińska.  Pozostali dwaj wiceprzewodniczący nie zmienili się - nadal są nimi Roman Siemiątkowski (wiceprezydent miasta) oraz Radosław Bednarski (prezes miejskiej spółki Rynex). 

Skarbnikiem tak jak do tej pory będzie Krzysztof Buczkowski (były wiceprezydent, obecnie szef Cifal), natomiast sekretarzem - Jarosław Kozanecki.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE