Reklama

Nowa trasa dla autobusów i nowe przystanki już od soboty

Opublikowano:
Autor:

Nowa trasa dla autobusów i nowe przystanki już od soboty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie zdziwmy się, jeśli w sobotę zobaczymy autobusy skręcające przy zoo w ul. Warszawską i kursujące przez ul. Kościuszki przy pl. Obrońców Warszawy. Dwie linie od 17 grudnia zaczną kursować inną trasą, zatrzymując się przy nowych przystankach.

Nie zdziwmy się, jeśli w sobotę zobaczymy autobusy skręcające przy zoo w ul. Warszawską i kursujące przez ul. Kościuszki przy pl. Obrońców Warszawy. Dwie linie od 17 grudnia zaczną kursować inną trasą, zatrzymując się przy nowych przystankach.  

W sobotę 17 grudnia autobusy linii 4 i 24 zatrzymają się już przy Szpitalu św. Trójcy i przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Trasa będzie przebiegała z ul. Kolegialnej, tu skręcą przy pl. Obrońców Warszawy, aby dalej pojechać ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul Warszawską do Kilińskiego. Następnie obie linie wracają na swoje trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w al. Jachowicza). W przeciwnym kierunku linie skręcają z ul. Kilińskiego (przy Zoo) w ul. Warszawską przez pl. Dąbrowskiego, ul. Kościuszki dojadą do pl. Obrońców Warszawy i docierają do ul. 1 Maja, z której w lewo skręcą w ul. Sienkiewicza, gdzie wracają na dotychczasowe trasy.  

Podróżni skorzystają z dwóch par nowych przystanków. Pierwsza para będzie na zajezdni zachodniej przy pl. Obrońców Warszawy, czyli między ul. Kolegialną a Kościuszki (w obydwu kierunkach).

Drugą parę przystanków, z nazwą Szpital Św. Trójcy, umieszczono na placu Dąbrowskiego. Przystanek w kierunku al. Kilińskiego zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze (przy PWSZ), z kolei przystanek w kierunku pl. Obrońców Warszawy znajduje się przy siedzibie MOPS.

Autobusy linii 4 i 24 nie będą się już zatrzymywać na przystankach: pl. Obrońców Warszawy (na tym na ul. Kolegialnej, w zastępstwie zatrzymają się na nowym przystanku na placu Obrońców Warszawy), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej) i Misjonarska (na ul. Sienkiewicza).

Nowa trasa autobusów linii 4 i 24:

• w drodze z cmentarza komunalnego dotychczasową trasą do przystanku Kwiatka, dalej przez plac Obrońców Warszawy (nowy przystanek) – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego (nowy przystanek Szpital Św. Trójcy) – Warszawska – al. Kilińskiego (z zatrzymaniem na przystanku Zoo w kierunku centrum) i dalej dotychczasowymi trasami w kierunku Borowiczek (linia 4) lub Podolszyc (linia 24);

• w kierunku cmentarza. komunalnego dotychczasowymi trasami do skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. Sienkiewicza, dalej aleją Kilińskiego (przez przystanek Zoo w kierunku Radziwia) – Warszawska – pl. Dąbrowskiego (przez nowy przystanek Szpital Św. Trójcy) – Kościuszki – pl. Obrońców Warszawy (przez nowy przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Kolegialną) – 1 Maja – Sienkiewicza i od przystanku Tumska dotychczasową trasą w kierunku Cm. Komunalnego.

Fot. Mapka - UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE