Reklama

Niezwykły koncert w amfiteatrze. Wystąpi Wojsko Polskie

Opublikowano:
Autor:

Niezwykły koncert w amfiteatrze. Wystąpi Wojsko Polskie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi przed płocczanami już w najbliższy piątek. To element obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Aby obejrzeć niezwykły pokaz, wystarczy odebrać bezpłatne bilety.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi przed płocczanami już w najbliższy piątek. To element obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Aby obejrzeć niezwykły pokaz, wystarczy odebrać bezpłatne bilety. 

W piątek płocczanie będą mieli obejrzeć niezwykły spektakl „Trąbo nasza, wrogom grzmij!”. Piękna sceneria, instrumentalne, wokalno-instrumentalne i poetyckie kompozycje, tańce narodowe czy oryginalne nagrania oraz cytaty wielkich Polaków. To wszystko będzie można obejrzeć w amfiteatrze. 

Widowisko poetycko-muzyczne opowiadające o polskiej historii i patriotyzmie Polaków jest jednym z najbardziej wyjątkowych przedstawień przygotowanych z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości i ze względu na przesłanie patriotyczne koncertu przedstawiane jest publiczności w kilku miastach w Polsce. Premiera przedstawienia odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie 11 listopada ubiegłego roku. 

Zespół przyjechał do Płocka na zaproszenie PKN Orlen. Koncern przygotował 3000 bezpłatnych wejściówek, które do czwartku można odbierać w siedzibie Centrum Edukacji Grupa Orlen, przy Al.  Kobylińskiego 25 w godzinach 15:00-19:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie cztery bilety.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE