Reklama

Nietypowe znalezisko w lesie. Kto mógł to wyrzucić?

Opublikowano:
Autor:

Nietypowe znalezisko w lesie. Kto mógł to wyrzucić? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na nietypowe znalezisko natrafił wczoraj mieszkaniec Brwilna. Na dzikim wysypisku odkrył śmieci, wśród których były dokumenty z wrażliwymi danymi osobowymi.

Na nietypowe znalezisko natrafił wczoraj mieszkaniec Brwilna. Na dzikim wysypisku odkrył śmieci, wśród których były dokumenty z wrażliwymi danymi osobowymi. 

Mimo tzw. ustawy śmieciowej, która obliguje każdego mieszkańca do ponoszenia opłat za wywóz odpadów, nadal można znaleźć dzikie wysypiska. Na jedno z nich natrafił mieszkaniec Brwilna. Odkrył w lesie kilka worków i jak się okazało - w niektórych były dokumenty z danymi osobowymi. 

- Znaleziono siedem worków ze śmieciami, w kilku z nich są dane osobowe - wyjaśnił Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Konkretnie chodzi o imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer PESEL, a więc takie dane, które powinniśmy chronić. 

Znalezione dokumenty to większości są to skierowania na badania. - Ustalamy okoliczności zdarzenia i poszukujemy osoby lub instytucji, która się tego dopuściła - doprecyzował rzecznik.  

[ALERT]1486554250271[/ALERT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE