Reklama

Niedługo kolejna odsłona akcji. Czekają jeszcze na zgłoszenia

Opublikowano:
Autor:

Niedługo kolejna odsłona akcji. Czekają jeszcze na zgłoszenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na wrzesień przypada kolejna akcja "Płock za pół ceny". Sukces poprzedniej edycji skłonił Urząd Miasta do kontynuowania projektu. Ratusz szacuje, że pierwsza przyciągnęła nawet 30 tysięcy osób.

Na wrzesień przypada kolejna akcja "Płock za pół ceny". Sukces poprzedniej edycji skłonił Urząd Miasta do kontynuowania projektu. Ratusz szacuje, że pierwsza przyciągnęła nawet 30 tysięcy osób. 

Kolejna akcja "Płock za pół ceny" odbędzie się w dniach 8-10 września. Do tej pory zgłosiło się blisko 100 punktów, a czas na przystąpienie do imprezy mija 18 sierpnia. Udział jest bezpłatny, ale warunek jest jeden: należy o połowę obniżyć cenę wszystkich lub przynajmniej części produktów i usług. Korzyścią jest włączenie do szerokiej akcji promocyjnej. Każdy lokal, który weźmie udział w akcji, zostanie też oznaczony specjalnym plakatem. 

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej plockzapolceny.pl. Tam publikowane są także aktualności i lista partnerów. Celem akcji "Płock za pół ceny" jest promocja miasta jako turystycznego miejsca, do którego warto przyjechać na weekend, a nawet dłużej.

- Chcemy, aby był to wyjątkowy weekend, podczas którego wielu turystów odkryje nasze miasto. To także doskonała okazja dla mieszkańców Płocka do przetestowania restauracji czy muzeów, których wcześniej nie odwiedzali - podpowiadają urzędnicy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE