Reklama

Niebezpiecznie na drogach Płocka i powiatu

Opublikowano:
Autor:

Niebezpiecznie na drogach Płocka i powiatu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięć wypadków, mnóstwo kolizji, włamania, kradzieże i akty wandalizmu - to bilans minionego weekendu okiem płockiej policji.

Pięć wypadków, mnóstwo kolizji, włamania, kradzieże i akty wandalizmu - to bilans minionego weekendu okiem płockiej policji.

Jak już pisaliśmy, do czterech wypadków doszło  w piątek - w Płocku na Trasie ks. J. Popiełuszki i Dobrzykowskiej, a także w Staroźrebach i Słupnie. Łącznie w wypadkach ucierpiało osiem osób, w tym dwoje dzieci.

Piąty wypadek miał miejsce w sobotę w Nowym Duninowie. Z informacji przekazanych przez rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska, wynika, że kierujący motocyklem na prostym odcinku drogi zjechał do rowu i się przewrócił. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

To najgroźniejsze zdarzenia, ale nie brakowało również mniej poważnych w skutkach kolizji  - policjanci odnotowali 24 stłuczki  (16 w Płocku i osiem w powiecie). W Płocku przy Bukowej i Dobrzykowskiej zatrzymano również dwóch pijanych kierowców.

Sporo pracy mieli tez policjanci z innych pionów. Wśród zdarzeń, którymi się zajmowali, rzecznik wymienia m.in. kradzież wartego ok.1,1 tys. zł roweru z klatki schodowej w bloku przy Łukasiewicza, włamanie do warsztatu naprawczego i kradzież pieniędzy oraz dokumentów (wartość strat ok. 3 tys. zł) czy uszkodzenie lakieru poprzez skopanie pojazdu zaparkowanego w Wykowie w gm. Słupno (wartość strat ok. 2 tys. zł).

Czytaj też:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE