Reklama

Niebawem oddanie nowego obiektu na Stadionie Miejskim [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Niebawem oddanie nowego obiektu na Stadionie Miejskim [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła się procedura odbioru końcowego z wykonania wymiany nawierzchni trzech kortów tenisowych wraz z ich pokryciem. Wkrótce nastąpi oddanie do użytku całej inwestycji.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła się procedura odbioru końcowego z wykonania wymiany nawierzchni trzech kortów tenisowych wraz z ich pokryciem. Wkrótce nastąpi oddanie do użytku całej inwestycji.

Spółka MOSiR może już się w zasadzie pochwalić nowym obiektem - krytymi kortami tenisowymi na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego. Dzięki inwestycji nie trzeba będzie chować rakiet do szafy w okresie zimowym, gra stanie możliwa bez względu na warunki pogodowe. Planowane zakończenie realizacji wartej ponad 2 mln zł za niespełna dwa tygodnie (15 stycznia 2019 r.).

Na czym polegały dotychczasowe prace? Trzy korty tenisowe zadaszono lekkimi halami namiotowymi o konstrukcji łukowej. Powstała nowa akrylowa nawierzchnia, dach i rozsuwane ściany boczne. Zmiany objęły także korty - wymieniono ceglaną nawierzchnię na akrylową. W ramach projektu każdy z kortów wyposażono w odrębne oświetlenie.

Fot. MOSiR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE