Reklama

Nie żyje Elżbieta Podwójci-Wiechecka. Miała 63 lata

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje Elżbieta Podwójci-Wiechecka. Miała 63 lata  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad ranem zmarła Elżbieta Podwójci-Wiechecka - Radna Miasta Płocka kadencji 2006-2010, przewodnicząca Rady Osiedle Podolszyce Północ i kierowniczka Filii bibliotecznej nr 8 Książnicy Płockiej.

Nad ranem zmarła Elżbieta Podwójci-Wiechecka - Radna Miasta Płocka kadencji 2006-2010, przewodnicząca Rady Osiedle Podolszyce Północ i kierowniczka Filii bibliotecznej nr 8 Książnicy Płockiej. 

O śmierci Elżbiety Podwójci Wiecheckiej poinformowała Książnica Płocka. 

- Z wielkim bólem i smutkiem informujemy Państwa, że dziś w nocy zmarła Elżbieta Podwójci-Wiechecka, kierownik Filii bibliotecznej nr 8 na Podolszycach Północ, nasza koleżanka, przyjaciółka, przewodniczka po egzotycznych krainach.

Wiedzieliśmy, że ciężko zachorowała, ale ta śmierć jest dla nas zaskoczeniem. Ela - to nie tak miało być, przecież byłaś wulkanem energii, zarażałaś nas swoim poczuciem humoru, pomysłowością. Kto, jak nie Ty, miał sobie poradzić z chorobą? Przecież zawsze podnosiłaś się, otrzepywałaś pióra i szłaś dalej…

W tym roku miałaś nas zabrać w kolejną wirtualną wyprawę – do Peru. Los zdecydował jednak, że Ty udałaś się w inną podróż. Znając Cię, wiemy, że teraz tam, po drugiej stronie, będziesz podrywać wszystkich do działania. Tak, jak robiłaś to całe życie.

W latach 2006-2010 Podwójci-Wiechecka zasiada w ławach Rady Miasta Płocka, a od 2017 roku przewodnicząca Rady Osiedla Podolszyce Północ.

Miała 63 lata.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE