Reklama

Nie żyje Dariusz Ciarkowski, były wiceprezydent Płocka

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje Dariusz Ciarkowski, były wiceprezydent Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy do przekazania bardzo smutną informację - zmarł Dariusz Ciarkowski, były zastępca prezydenta Płocka. Miał 59 lat.

Mamy do przekazania bardzo smutną informację - zmarł Dariusz Ciarkowski, były zastępca prezydenta Płocka i były burmistrz Drobina. Miał 59 lat.

W piątek rano dostaliśmy smutną informację o śmierci byłego wiceprezydenta Płocka. Dariusz Ciarkowski był zastępcą prezydenta ds. komunalnych rekomendowanym przez koalicjanta prezydenta Andrzeja Nowakowskiego od grudnia 2014 r. do września 2015. Rok temu na tym stanowisku zastąpił go Piotr Dyśkiewicz. Z kolei Dariusz Ciarkowski został wiceprezesem ZUOK Kobierniki, ale od dawna ze względu na przewlekłą chorobę pozostawał na zwolnieniu lekarskim. Niestety, nie udało mu się wygrać z chorobą.

Dariusz Ciarkowski urodził się w 1957 r. w Drobinie, z którym był potem związany również w karierze samorządowej. To on jako włodarz gminy przywrócił jej utracone w XIX w. za poparcie powstania styczniowego prawa miejskie. Pracował m.in. w Telekomunikacji Polskiej, a także Mazowieckiej Agencji Energetycznej, współtworzył również Związek Gmin Regionu Płockiego. Zmarł dziś w nocy w wieku 59 lat. Informację na temat pogrzebu przekażemy w najbliższym czasie. 

Cała redakcja Portalu Płock składa Rodzinie i Bliskim Zmarłego najgłębsze wyrazy współczucia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE