Reklama

Nie zapomnijcie przestawić aut! Rusza przebudowa ulicy

Opublikowano:
Autor:

Nie zapomnijcie przestawić aut! Rusza przebudowa ulicy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remontu i rozdziału kanalizacji doczekała się niepozorna ulica Dojazd, którą kierowcy czasami skracają sobie drogę na Kilińskiego. Prace potrwają do jesieni. Przez ten czas ulica będzie wyłączona z ruchu.

Remontu i rozdziału kanalizacji doczekała się niepozorna ulica Dojazd, którą kierowcy czasami skracają sobie drogę na Kilińskiego. Prace potrwają do jesieni. Przez ten czas ulica będzie wyłączona z ruchu.

Dojazd to niewielka uliczka, która łączy ul. Gradowskiego z al. Kilińskiego. Kierowcy i taksówkarze czasami wybierają ją, by trochę szybciej przebić się w Kilińskiego lub ominąć korki. Teraz ten niepozorny i często zastawiony samochodami łącznik zostanie przebudowany.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, prace rozpoczną się we wtorek, 16 sierpnia, zaraz po długim weekendzie i potrwają do końca października. W tym czasie Wodociągi Płockie dokonają rozdziału kanalizacji ogólnospławnej  na deszczową i sanitarną, a następnie wybudują asfaltową drogę.

Do listopada ulica będzie wyłączona z ruchu.

- Inwestycja będzie realizowana etapami, aby umożliwić mieszkańcom dojazd do posesji, jednak okresowo ze względu na głębokie wykopy i on będzie niemożliwy - zapowiada Konrad Kozłowski. - O planowanych wyłączeniach z ruchu poszczególnych odcinków ulicy mieszkańcy będą informowani przez wykonawcę z wyprzedzeniem.

Ratusz prosi, by do 15 sierpnia wszyscy przestawili samochody tak, by nie stały one na ulicy. Prace pochłoną 800 tys. z netto.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE