Reklama

Nie otworzą dziś ulicy. Powstaje rondo

Opublikowano:
Autor:

Nie otworzą dziś ulicy. Powstaje rondo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wbrew zapowiedziom nie zostanie dziś otwarta dla ruchu ulica Harcerska. Termin jej zamknięcia został przedłużony do 13 grudnia.

Wbrew zapowiedziom nie zostanie dziś otwarta dla ruchu ulica Harcerska. Termin jej zamknięcia został przedłużony do 13 grudnia.

Na Harcerskiej rozpoczęły się prace w branży drogowej polegające na asfaltowaniu nawierzchni i budowie wyspy centralnej na nowym rondzie. Jednak z powodu nieplanowanej awarii i przedłużających się prac związanych z jej usunięciem oraz zabezpieczeniem wykopów wykonawca zapowiedział ponowne przedłużenie terminu otwarcia ulicy dla ruchu.

- Zamknięcie ul. Harcerskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Skierkowskiego zostanie wydłużone do 13 grudnia (niedziela) - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. - Na ul. Warmińskiej działają tymczasowe przystanki komunikacji miejskiej.

Z utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie Komunikacji Miejskiej:

do piątku 4 grudnia do ok. godz. 18 trasa linii 3, 35 i 37 będzie skrócona do ul. Korczaka (początek trasy na ul. Podlaskiej przy skrzyżowaniu z Warmińską), a między ul. Korczaka a pętlą Borowiczki kursować będzie autobus linii komunikacji zastępczej x3

• następnie do niedzieli 13 grudnia (termin zakończenia prac może ulec zmianie!) autobusy kursować będą zgodnie z objazdem obowiązującym od 26 listopada, tj. ulicami Warmińską (z zatrzymaniem na przystanku zastępczym), Żuławską (w drodze powrotnej Podlaską) i Korczaka (z zatrzymaniem na przystanku Podlaska) z ominięciem przystanku Młyńska.

Fot. UMP

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE