Reklama

Nie masz prezentu dla dziecka? Wygraj go!

Opublikowano:
Autor:

Nie masz prezentu dla dziecka? Wygraj go! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sklepach Happy półki wprost uginają się od ilości kolorowych zabawek, a ich liczba dosłownie przyprawia o zawrót głowy. Może więc dobrym pomysłem jest, by dziecko samo wybrało swój wymarzony prezent, a przy okazji wzięło udział w konkursie?

W sklepach Happy półki wprost uginają się od ilości kolorowych zabawek, a ich liczba dosłownie przyprawia o zawrót głowy. Może więc dobrym pomysłem jest, by dziecko samo wybrało swój wymarzony prezent, a przy okazji wzięło udział w konkursie?

Sklepy Happy w galerii Tayger i na targowisku miejskim przy Rembielińskiego lubują się w wymyślaniu coraz to nowych konkursów i ciekawych promocji dla swoich klientów. Oprócz wielkiego losowania rabatów, które cały czas trwa w sklepach tej firmy i w którym przy odrobinie szczęścia można wylosować korzystną zniżkę, teraz możecie wziąć udział w świątecznym konkursie.

Jak zdradza Dominik Gałązka z Happy, wystarczy wykonać pracę plastyczną na temat: „Moja wymarzona zabawka ” i przynieść do któregoś ze sklepów z zabawkami Happy. Technika jest dowolna, może to być rysunek, wyklejanka, wycinanka, słowem - na ile pozwala wyobraźnia. Najciekawsze prace zostaną oczywiście nagrodzone, a dodatkowo  zamieszczone na ścianie sklepu i wirtualnej galerii na .

Właściciele sklepów czekają na prace do 20 grudnia, a ogłoszenie wyników nastąpi 22 grudnia, czyli na chwilę przed Wigilią.

Więcej informacji szukajcie

Fot. sklepy Happy w Taygerze oraz targowisku miejskim przy Rembielińskiego

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE