Reklama

Nie ma już biletów na Lao Che

Opublikowano:
Autor:

Nie ma już biletów na Lao Che - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprzedano już wszystkie bilety na piątkowy koncert Lao Che w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, promujący najnowszy krążek „Soundtrack”.

Sprzedano już wszystkie bilety na piątkowy koncert Lao Che w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, promujący najnowszy krążek „Soundtrack”.

Koncert zaplanowano o godz. 18, bilety kosztowały 25 zł. POKiS spodziewał się dużego zainteresowania występem płocczan w rodzinnym mieście, więc zrezygnował ze swojej małej sali przy Tumskiej, gdzie mieści się ok. 100 osób, na rzecz SDK przy Krzywoustego, bo tam zmieści się ok. 250 fanów.

Przypomnijmy, że producentem nowego krążka „Soundtruck” jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy. Po płycie „Prąd stały/prąd zmienny” zespół, zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową, postanowił przygotować płytę, która dzięki swojej różnorodności i koncepcji stanowiłaby autorski „Soundtrack”. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu - rock, funk, elektronika, hip hop, którą dopełniają liryczne kompozycje oraz improwizacje.

Zobacz też:

Zdjęcia z koncertów Lao Che i wokalisty zespołu Huberta Dobaczewskiego można oglądać w naszej galerii:Lao Che - Pożegnanie Lata w Płocku

Koncert Lao Che w Płocku dla Zuzi

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE