Reklama

Nie dajcie się wnuczkowi. Policja doradzi

Opublikowano:
Autor:

Nie dajcie się wnuczkowi. Policja doradzi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czujecie się w Płocku bezpiecznie? Jak nie dać się oszukać albo okraść? O bezpieczeństwie w Płocku i powiecie policjanci, strażacy, a także wojewoda mazowiecki będą jutro rozmawiać z płocczanami podczas debaty społecznej.

Czujecie się w Płocku bezpiecznie? Jak nie dać się oszukać albo okraść? O bezpieczeństwie w Płocku i powiecie policjanci, strażacy, a także wojewoda mazowiecki będą jutro rozmawiać z płocczanami podczas debaty społecznej.

Płoccy policjanci zamierzają porozmawiać z mieszkańcami na temat oszustw, na jakie mogą się natknąć, jak chociażby słynna metoda „na wnuczka”. Podpowiedzą także, w jaki sposób się przed nimi uchronić.

Debata będzie w całości poświęcona bezpieczeństwu, w tym w miejscu zamieszkania oraz na lokalnych drogach. W dużej mierze policjanci zamierzają uczulić mieszkańców, z jakimi zagrożeniami możemy zetknąć się każdego dnia, czy to w internecie, czy w trakcie rozmowy telefonicznej z kimś, kto podaje się za członka naszej rodziny bądź podszywa się pod przedstawiciela jakiejś firmy. Takich przypadków w dalszym ciągu nie brakuje.

Debata odbędzie się już jutro, w czwartek, 12 marca w auli płockiego Ratusza. Rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa dwie godziny. Do udziału zaproszono m. in. wojewodę Jacka Kozłowskiego, zastępcę Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, Komendanta Miejskiego Policji w Płocku oraz władze miasta i powiatu płockiego, jak również przedstawicieli m. in. sektora bankowego, oświaty, sanepidu.

Policjanci zapraszają do udziału każdego, komu leży na sercu bezpieczeństwo zarówno własne, jak i swoich bliskich.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE