Reklama

Nie chciał zatrzymać się do kontroli. Policjanci ruszyli za nim w pościg

Opublikowano:
Autor:

Nie chciał zatrzymać się do kontroli. Policjanci ruszyli za nim w pościg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci przypominają, że kto nie zatrzymuje niezwłocznie pojazdu do kontroli drogowej i kontynuuje jazdę, pomimo wydania przez policję polecenia, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, podlega karze pobawienia wolności do 5 lat.

Policjanci przypominają, że kto nie zatrzymuje niezwłocznie pojazdu do kontroli drogowej i kontynuuje jazdę, pomimo wydania przez policję polecenia, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, podlega karze pobawienia wolności do 5 lat.

W środę policjanci z posterunku w Pacynie ruszyli w pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli. Tor jazdy wskazywał, że może być pod działaniem alkoholu.

Najpierw mundurowi dali sygnał kierującemu, aby się zatrzymał. Ten jednak postanowił zignorować polecenie.

- Gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać leśnymi drogami. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Został zatrzymany po kilkunastu minutach. Jak się okazało 42-letni mieszkaniec gm. Oporów uciekał przed kontrolą, ponieważ posiadał dożywotni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Do tego kierował motorowerem mając blisko pół promila alkoholu w organizmie - relacjonują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Konsekwencje pościgu w Suserzu będą miały finał w sądzie. - Przypominamy, że nie stosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdu podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat - dodają policjanci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE