Reklama

Nawierzchnia znów do wymiany. Zamkną ulicę dla ruchu

Opublikowano:
Autor:

Nawierzchnia znów do wymiany. Zamkną ulicę dla ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez kilka dni, począwszy od 4 maja, ul. Chopina będzie nieprzejezdna. A jeszcze niedawno przeszła remont. - W trakcie procedur odbiorowych, dodatkowo potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, inspektorzy MZD zakwestionowali jakość wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni oraz wykonania włazów studni kanalizacyjnych – informują w Ratuszu.

Przez kilka dni, począwszy od 4 maja, ul. Chopina będzie nieprzejezdna. A jeszcze niedawno przeszła remont. - W trakcie procedur odbiorowych, dodatkowo potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, inspektorzy Miejskiego Zarządu Dróg zakwestionowali jakość wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni oraz wykonania włazów studni kanalizacyjnych – informują w Ratuszu.

- W związku z gwarancyjną wymianą nawierzchni na ul. Chopina w terminie 4-16 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka 1920 r. - informuje Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami w Ratuszu.

Tym razem wykonawca wcześniejszego remontu, już na własny koszt, sfrezuje, a następnie wykona na nowo warstwę ścieralną nawierzchni jezdni oraz regulację studni i oznakowanie poziome.

Przypomnijmy, że remont odcinka ulicy Chopina od Bielskiej do skrzyżowania z ulicą Obrońców Płocka 1920 r. (przy ul. Przeskok), za który odpowiadała firma Strabag, zakończył się w październiku 2016 roku. Kosztował 1,6 mln zł. Przez cztery miesiące wykonano szereg prac: wymieniono zniszczoną nawierzchnię, i chodniki po wschodniej stronie jezdni, zadbano o nowe zjazdy i wykonano nowe oświetlenie, Wodociągi Płockie wybudowały również przyłącza sanitarne i kolektor sanitarny.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE