Reklama

Nareszcie się doczekali! Po latach udostępniono im parking

Opublikowano:
Autor:

Nareszcie się doczekali! Po latach udostępniono im parking - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na prośbę mieszkańców miasto udostępniło parking przy dawnym budynku Komendy Miejskiej Policji na ul. Słowackiego. To dobra wiadomość zwłaszcza dla właścicieli aut, którzy do tej pory borykali się z problemem wolnych miejsc parkingowych w tym rejonie.

Na prośbę mieszkańców miasto udostępniło parking przy dawnym budynku Komendy Miejskiej Policji na ul. Słowackiego. To dobra wiadomość zwłaszcza dla właścicieli aut, którzy do tej pory borykali się z problemem wolnych miejsc parkingowych w tym rejonie.

- Informujemy, że na prośbę mieszkańców Prezydent Miasta Płocka podjął decyzję o udostępnieniu od dnia 25 stycznia parkingu przy ul. Słowackiego, przy budynku byłej Komendy Miejskiej Policji - poinformował Konrad Kozłowski z Zespołu Współpracy z Mediami UMP. -  Parking jest obecnie otwarty i ogólnodostępny - dodał.

Przypomnijmy, że miasto ma również w planach nowe miejsca parkingowe w rejonie cmentarza komunalnego przy ul. Bielskiej. W mieście z roku na rok przybywa aut, dlatego zmiany w tym kierunku są niezbędne. 

[ZT]17757[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE