Reklama

Najgorętsze boostery sukcesu w biznesie. Poznaj je w PPPT podczas bezpłatnych warsztatów

Opublikowano:
Autor:

Najgorętsze boostery sukcesu w biznesie. Poznaj je w PPPT podczas bezpłatnych warsztatów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości TikTok, Instagram i... produkty premium. Czyli tworząc własny biznes, najlepiej jest czerpać inspirację od najlepszych. A tych najlepszych można spotkać już 14 czerwca 2022 roku o godz. 17:30 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym na bezpłatnym evencie. I co ważne, warsztaty prowadzone przez Izabelę Makosz i Arkadiusza Sadowskiego zostaną połączone z galą finałową drugiej edycji płockiego programu akceleracyjnego.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny stawia na innowacyjność na każdym poziomie, także szkoleniowym. Właśnie dlatego już 14 czerwca 2022 roku w siedzibie PPPT pojawi się świat TikToka, Instagrama i produktów premium. W skrócie, uczestnicy wydarzenia poznają najnowsze trendy i kanały kontaktów z klientami. Dzięki temu dowiedzą się, jak ważnymi boosterami sukcesu są te właśnie elementy.

TikTok to współczesny kanał reklamy i sprzedaży

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy dla uczestników naszego wydarzenia nie przygotowali wyjątkowych prelegentów. Jednym z nich będzie Pani Izabela Makosz, a tak właściwie to jej opowieść o TikToku i Instagramie. To dziś jedne z najgorętszych serwisów społecznościowych, co sprawia że coraz częściej staje się on platformą stanowiącą również medium sprzedażowe. A Pani Iza zna TikToka i Instagrama od podszewki. Zresztą nie tylko jego. To kobieta wielu talentów. Aktywna od 15 lat bizneswoman, ale także biznesowy mentor i konsultant. – powiedziała Joanna Olejnik, Prezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

W programie przewidziany jest również power speech Arkadiusza Sadowskiego – współwłaściciela Pasieki Sadowskich. I ta przemowa będzie nieco przewrotna. Szczególnie że Pan Arkadiusz opowie o postępie, innowacyjności, nieszablonowym myśleniu, pionierstwie, ale też... szaleństwie. I nie, ostatnie ze słów nie jest pomyłką czy nie zostało nacechowane pejoratywnie. Jest jedynie formą interpretacji słów Steve`a Jobsa. A ten zwykł mawiać, że "Odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. (...) I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz."

Drugi program akceleracyjny w Płocku. Poznamy finalistów!

Wydarzenie organizowane przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny 14 czerwca 2022 roku będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Zostanie bowiem połączone z galą finałową drugiego programu akceleracyjnego. W czasie imprezy przedstawieni zostaną twórcy start-up`ów, którzy po programie PPPT postanowili zawalczyć o swoje biznesowe marzenia w świecie realnym.

Nigdy tego nie ukrywaliśmy, że uczestników programu akceleracyjnego traktujemy trochę jak własne dzieci. Odkrywamy w nich talenty, wspieramy, pokazujemy trendy. Oczywiście podczas wykonywania tych zadań nie działamy sami. Każdy uczestnik otrzymuje m.in. wsparcie mentora. A mentorem zawsze jest osoba, która ma ugruntowaną pozycję w biznesie. W efekcie jej wskazówki są podwójnie cenne. Poza tym w ramach akceleracji przekazujemy przyszłym przedsiębiorcom konieczną wiedzę i dajemy najnowsze narzędzia. To prawie gotowa recepta na sukces. – powiedziała Joanna Będkowska, Wiceprezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Warsztaty i Start in Park, czyli bezpłatny event PPPT

Program Start in park, czyli płocka akceleracja, rządzi się prostym schematem. Najpierw wybierane są najlepsze pomysły biznesowe z regionu płockiego i zgłoszeń, które wpłynęły do PPPT. Ich autorzy następnie przez szereg tygodni są otoczeni troskliwą opieką szkoleniową, warsztatową i mentorską. W efekcie mogą rozwijać i dopracowywać swoje idee w kontrolowanym środowisku inkubacji biznesowej.

Udział w wydarzeniu organizowanym przez Płocki Parku Przemysłowo-Technologiczny jest bezpłatny. Uczestnik musi tak naprawdę spełnić tylko jeden warunek dodatkowy. Wystarczy że przed konferencją poprzez serwis Evenea zgłosi swój udział.

Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/startinparkfinal/

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy