Reklama

Nadchodzi czas Vag-maniaków

Opublikowano:
Autor:

Nadchodzi czas Vag-maniaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Głosowanie na auto zlotu oraz konkursy na Największą „glebę” i najdalszy rzut dojazdówką, drużynowe przeciąganie golfa oraz wyścig „rowerków” - to największe, chociaż nie jedyne atrakcje tegorocznego zlotu VAG Maniaków.

Głosowanie na auto zlotu oraz konkursy na Największą „glebę” i najdalszy rzut dojazdówką, drużynowe przeciąganie golfa oraz wyścig „rowerków” - to największe, chociaż nie jedyne atrakcje tegorocznego zlotu VAG Maniaków.

„ZDWÖRZTERSEE” to już trzeci zlot entuzjastów i miłośników aut grupy VAG z całej Polski organizowany przez płocką grupę vwlifestyle. Odbędzie się 11 maja w Centrum Wypoczynkowym Relax w Zdworzu pod medialnym patronatem Portalu Płock. W 2011 na zlocie pojawiło się 80 pojazdów. Rok później było ich już 130. Organizatorzy nie ukrywają, że tym razem liczą na pobicie tego rekordu.

Aby zachęcić wszystkich VAG-maniaków, płoccy miłośnicy pojazdów spod znaku VAG szykują Ekipa vwlifestyle z Płocka stara się przygotować tak bogaty i zaskakujący program zlotu, aby przyciągnąć do Zdworza jak największą grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach motoryzacyjnych. Można więc być absolutnie pewnym, że i tym razem atrakcji i niespodzianek nie zabraknie.

Wszyscy Vag-maniacy, którzy pojawią się w Zdworzu, będą mogli zagłosować na auto zlotu. Pasjonująco zapowiadają się rzut dojazdówką oraz konkurs na największą „glebę” i wyścig „rowerków”. Miłośników rywalizacji zespołowej powinno zainteresować przeciąganie golfa. Nowością będzie wyróżnienie jednego z aut przez organizatorów.

Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Płocka oraz płockiego salonu VW Auto Forum zwycięzcy każdej z konkurencji mogą liczyć na niepowtarzalne i oryginalne nagrody. Auto Forum przygotowuje również prezentację najnowszych modeli volkswagena.

Organizatorzy podkreślają, że wielką atrakcją jest samo położenie ośrodka „Relax” bezpośrednio przy jeziorze, w wyjątkowo malowniczym miejscu. Jeżeli zajdzie potrzeba, każdy z uczestników zlotu będzie mógł na miejscu skorzystać z noclegu. Za utrzymanie porządku podczas zlotu odpowiadała będzie 11 drużyna WOPR Płock.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE