Reklama

Na Starym Rynku trwa Piknik Pokoleń. Przyłączcie się do zabawy

Opublikowano:
Autor:

Na Starym Rynku trwa Piknik Pokoleń. Przyłączcie się do zabawy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed południem rozpoczęła się Płocka Parada Seniorów, plany jednak pokrzyżowała organizatorom pogoda. Na starówce są już zwierzaki, stoiska z jedzeniem, Przytulakami sprzedawanymi przez płockich wolontariuszy. Są również stoiska, w których można zbadać słuch i wzrok. Dzieje się na scenie, niech pogoda Was nie odstraszy.

Przed południem rozpoczęła się Płocka Parada Seniorów, plany jednak pokrzyżowała organizatorom pogoda. Na starówce są już zwierzaki, stoiska z jedzeniem, Przytulakami sprzedawanymi przez płockich wolontariuszy. Są również stoiska, w których można zbadać słuch i wzrok. Dzieje się na scenie, niech pogoda Was nie odstraszy.

Przed południem przejechali autobusami z placu przy Orlen Arenie na Stary Rynek. Uczestnicy mieli przejść ten fragment miasta podobnie, jak to było dotychczas na warszawskiej Paradzie Seniorów, jednak z powodu deszczu zmieniono wstępne plany. Nie było również wspólnego poloneza. Wszyscy mają nadzieję, że pogoda przez resztę dnia nie sprawi im więcej takich deszczowych niespodzianek i kolejne występy odbędą się zgodnie z planem.

Tuż po godzinie 12.00 młodziutkie tancerki z grupy „Mini hałas” z zapałem zatańczyły do „Bara bara” i „Wyginam śmiało ciało”. Kolejni wykonawcy już czekali w zanadrzu. W sobotę wieczorem wystąpi Andrzej Rosiewicz ze swoimi szlagierami (godz. 19.00). Po nim Stary Rynek zamieni się w wielki parkiet do tańca. Dj Wika zaprasza na potańcówkę.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE