Reklama

Na stacji paliw stanęła czerwona skrzynka. Do czego posłuży?

Opublikowano:
Autor:

Na stacji paliw stanęła czerwona skrzynka. Do czego posłuży? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na stacji Orlenu przy ul. Wyszogrodzkiej 123 pojawiła się charakterystyczna skrzynka. Druga znajduje się w Warszawie. Do czego mają się przydać?

Na stacji Orlenu przy ul. Wyszogrodzkiej 123 pojawiła się charakterystyczna skrzynka. Druga znajduje się w Warszawie. Do czego mają się przydać?

Orlen wytypował dwie stacje paliw, jedną w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 123 i drugą w Warszawie przy ul. Migdałowej 2, aby umieścić tam specjalnie przygotowane kontenery z napisem „Sport Box”. To element akcji społecznej. W skrzynkach można zostawić używany bądź nowy sprzęt sportowy, który następnie trafi do potrzebujących dzieci.

- Akcja społeczna Sport Box to inicjatywa, która z jednej strony generuje konkretną pomoc dla najbardziej potrzebujących, a z drugiej stwarza możliwość zaangażowania się wszystkich chętnych w działania charytatywne – mówi Iwona Tandecka, Prezes Fundacji Orlen Dar Serca. - Liczymy, że do akcji dołączy wiele osób. My zrobimy wszystko, aby podarowany sprzęt trafił do tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Jak dodają, znajdujące się w kontenerach przedmioty w razie potrzeby będą serwisowane. - Przygotowane w ten sposób rolki, kaski, piłki, rakiety itp. zostaną przekazane partnerom akcji, Stowarzyszeniu Wędka w Płocku oraz Grupie Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga-Północ w Warszawie, które podzielą sprzęt między najbardziej potrzebującymi dziećmi.

Akcja potrwa do grudnia 2017 r. 

Fot. PKN Orlen

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE