Reklama

Na stacji Orlenu. Może oddzielne kasy?

Opublikowano:
Autor:

Na stacji Orlenu. Może oddzielne kasy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Chciałem tylko zapłacić za paliwo, a musiałem czekać i czekać, aż pani przede mną zapłaci za wielkie siaty zakupów - poskarżył się nasz czytelnik. - Czy nie można by rozdzielić kas? Orlen jest na nie.

- Chciałem tylko zapłacić za paliwo, a musiałem czekać i czekać, aż pani przede mną zapłaci za wielkie siaty zakupów - poskarżył się nasz czytelnik. - Czy nie można by rozdzielić kas? Orlen jest na nie.

Delikatesy Centrum działają na stacjach Orlenu od niedawna, bo raptem od kilku tygodni. Jak pisaliśmy w listopadzie, koncern we współpracy z grupą Eurocash postanowili zainwestować w niewielkie supermarkety na stacjach paliw i sprawdzić, czy się przyjmą. I tak np. na stacji przy galerii Wisła oprócz paliwa można kupić artykuły spożywcze, warzywa, wędliny itd. jak w zwykłym sklepie.

Sęk w tym, że do tej pory, gdy klienci płacili głównie za benzynę, kolejka do kas kurczyła się dość szybko i nawet mimo ogonka ludzi przed nami można było mieć nadzieję na krótką wizytę na stacji benzynowej.

Teraz - twierdzi nasz czytelnik - jest inaczej. - Chcę tylko zapłacić za paliwo i jechać dalej, a muszę czekać i czekać, aż klienci przede mną kupią paróweczki, bułeczki, wędlinki, zapytać ekspedientkę, które najlepsze i nie wiadomo, co jeszcze - irytuje się płocczanin.- A wystarczyłoby tylko rozdzielić kasy - ci, którzy chcieliby rozwodzić się nad paróweczkami staliby w jednej kolejce, a ci, którzy chcą tylko zapłacić za paliwo i po krzyku, mieliby do dyspozycji drugą - proponuje czytelnik.

Biuro prasowe Orlenu, któremu przedstawiliśmy sugestię naszego czytelnika, podkreśla, że choć jest wdzięczne za opinię klienta, która jest cenna zwłaszcza przy tego typu programach pilotażowych, nie zamierza, przynajmniej na razie, wydzielać kasy, w której można by płacić tylko za paliwo. - Klient może więc dokonać płatności za produkty zakupione na stacji w każdym dostępnym punkcie kasowym. Jak wynika z naszych wcześniejszych analiz, jest to rozwiązanie optymalne, ponieważ kasa wydzielona tylko do płatności za paliwo nie spełniałaby swojej roli - odpowiada biuro prasowe. - Aby jednak usprawnić obsługę na stacjach o większej powierzchni sklepowej zwiększyliśmy obsadę personelu stacji. Nie wykluczamy, że w przyszłym roku - o ile zajdzie taka konieczność - zostaną wprowadzone kolejne udogodnienia, w tym także te związane z przyjmowaniem płatności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE